Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma utaztunk barátnőkkel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma utaztunk barátnőkkel a villamoson amikor páran felszálltak és nyomultak ránk, ekkor odajött egy nagy darab izmos srác, sorba elküldte őket, vissza sem mertek neki szólni, el akartam kérni a számát hogy beszélhessünk, de nem tettem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
buntesd magad, hogy nem reagaltal eleg hamar
2014. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megszervezett szinház volt az egész.. az nem igaz, h 2-3-an nem tudnak megverni egy "izmos" gyereket...
2014. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a veledutaztam.hu -ra felrakhatsz valamit, hátha
2014. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy meg tudnák verni de lelkierejük nincs hozzá.

És az számít.

2014. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
csakhogy elkanyarodjak a kérdéstől :D egy normális fizikumú férfi aki valamilyen küzdősportot űz lazán lever 3 vézna srácot! kivétel ha késsel vagy fegyverrel támadnak.
2014. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
plusz a lelki erő legalább annyit számít mint a fizikai! egyszer belém kötöttek ketten, egy normál meg egy nagydarab. a normált kb. 15 mp alatt levertem 3 ütéssel a nagydarab pedig meg se mert mozdulni!
2014. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ők cigányok voltak, a fiú magyar volt, és úgy gondolom ha nem lett volna elég rátermettsége akkor nem szólt volna közbe, viszont így simán elkalapálta volna őket később
2014. ápr. 8. 21:15
 8/11 anonim ***** válasza:
jaaj ne most már én is beleszerettem ebbe az izmos gyerekbe
2014. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
ekkora baromságot... küzdősporttal kitörölheti... a cigók más világ abból egyet ha elkalapál, akkor annyi felé mennek ahányan vannak, de ezt 3 nem cigóval nem biztos h el tudta volna játszani.. nekem, ha beszólt volna, lehet visszakézből lehúztam volna neki, és nem azért, mert utálom, hanem csakmert, ne dumáljon bele a dolgomba.. utálom a feltűnés viszketekségben szenvedőket, vagy akik mutogatják magukat, h én vagyok a valaki..
2014. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ekkora baromságot... küzdősporttal kitörölheti." mondod te! a sport nem csak a testet hanem a lelket is erősíti! aki sportol az fejben is erősödik. aki valamilyen támadóbb felfogású küzdősportot űz annak már a reakciója is gyorsabb és fejben is fel van készülve. berögzült mozdulat lesz, hogy bal egyenes után pattanósan megy a jobb majd a testre a felütés. ez a 3 ütés kb. 2-3 másodperc. pont annyi, hogy egy normál embert kiüss és pont elég ahhoz, hogy a másik két marha fel se tudja fogni hogy mi történt!

utána pedig jön a sokk, ledermednek, pofáznak stb...

de te nyilván jobban tudod...

2014. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!