Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik ez rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik ez rosszul?

Figyelt kérdés
A csoportunkban van egy hölgy aki elég mutatós fajta. Tényleg az a kategória aki bárkit meg tudna szerezni. Sokat beszélgetett velem mindig meg folyton mosolygott. Feltűnően mindig velem a leginkább. Nekem ez tetszett is. Élveztem a társaságát. Aztán úgy éreztem ő csak egofényezésre használja a társaságom így kevesebbet beszélek vele. Nyilván nem vagyok elutasító de lényegesebben kevesebbet. Illetve próbálok nem rànézni ha jön vagy ott van. Nem akarom a szívem fàjdítani vele. Egy ideig nem tulajdonított neki különösebb jelentőséget de mostanában egyre szomorúbb hogy rá se nézek. Nem említette ezt még meg de látom letört. Folyton néz szomorúan. Miért tesz így? Én nem értem. Szerintem tuti nem jövök be neki én úgy gondolom. Egotuning meg nem akarok lenni
márc. 3. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz be, te szerencsétlen!
márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha tetszik, miért nem kezdeményezel nála?
márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem ha egotuning lennél, nem lenne szomorú. Én nőként csak akkor viselkednék így, ha tényleg fontos lenne nekem az illető. Persze ez nem feltétlenül jelent gyengéd érzelmeket, ha egy barát kerülne, az is rosszul esne. Magamból kiindulva érdemes lenne a végére járnod a dolognak.
márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba vagy.
márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy opció, hogy őszintén kedvelt és barátilag kereste a társaságod és most nem érti, hogy mi rosszat tett, amiért kerülöd. Ha csak egotuning lennél, nem lenne szomorú. Így vagy úgy, de úgy tűnik tényleg kedvel.
márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul értelmezted a jeleket.
márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Fontos kérdés:


Miért gondolod, hogy egónövelésre használ(t)?

márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kivéve azokat amik degradàlóak. Azért gondoltam hogy egotuning vagyok mert közben azon agyalt hogy összejöjjön e egyik ismerősével aki találkozni akart vele. Nekem meg adta a félreérthető jeleket. Megérintett hozzám bújt....
márc. 3. 15:23
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Akkor nem tévedtél kérdező, tényleg az voltál és vagy is. Azért "szomorú" mert nem jött neki össze a másik és most te is konkrétan ignorálod. Amúgy én írtam, hogy ostoba vagy és azért, mert foglalkozol vele annak ellenére, hogy tudod, hogy a lovacska helyett szamár lennél. Tegyél rá magasról!
márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Van csávója is egyébként. Ezért sem értem ezt
márc. 3. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!