Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki volt már ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már ebben a helyzetben, egy ilyen szituációt hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Egy két és fél éves távkapcsolatom ért véget. Barátnőm elkezdett hanyagolni, soha nem ért rá majd szakitott azzal hogy neki át kell gondolnia a kapcsolatunkat. Egy hónappal később rám írt hogy van valakije azt mondta azután ismerkedtek meg hogy szakítottunk milyen boldog vele és mi lehetünk azért barátok. Ebben nem mentem bele mert én még mindig úgy érzek iránta.

Aztán persze kiderült azt a férfit már korábban is ismerte nem azután ismerkedtek meg, hogy szakított velem. Hogy megcsalt-e nem tudom, de valószínű.


Sajnos nincs nagy sikerem a nöknél, így a történtek különösen földhöz vágtak és most rettegek mi lesz ha soha többé nem kellek senkinek, ha örökre egyedül maradok.


Az is rettenetesen fáj, hogy hazudott nekem, átvert.


márc. 4. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül is maradsz akkor vigasztaljon az, hogy jobb egyedül, mint egy hazug kapcsolatban ahol a másik fél hanyagol és vágynánk a törődésére, de nem kapjuk meg.


(Egyedül pedig valószínűleg nem maradsz, az a legrosszabb eshetőség, de mégis jobb, mint a volt barátnőddel a kapcsolat.)

márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves szavaidat.

Igen valószínűleg azért ragaszkodtam hozzá ennyire még ha voltak is problémák, még ha voltak is negatív előjelek, mert 40 évesen ö volt a második, és egyben leghosszabb kapcsolatom. Mert volt, mer a tudat hogy nem vagyok egyedül. És most rettegek a magánytól

márc. 4. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

“ Egy két és fél éves távkapcsolatom ért véget. ”


Minden ilyen, gyakorlatilag plátói kapcsolat értelmetlen, tartalmatlan illúzió. Halálra van ítélve.


Totális időpocsékolás.

márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

"két és fél éves távkapcsolat"

Eddig se volt veled, most sincs. Mi a különbség?

márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Csoda,hogy 2 és fél évig kihúztátok így. Egyedül akkor van értelme ennek,ha belátható időn belül közel költözik egyik a másikhoz. Nem csoda, ha barátnőd megunta ezt.
márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy megszabadultál tőle, ha átvert nem szeretett igazán.
márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem, ti nem voltatok együtt sohasem, bocs.
márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!