Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Méltatlan helyzetbe mkerültem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méltatlan helyzetbe mkerültem. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

35 éves nô vagyok, 7 éve élek házasságban a férjemmel, 3 pici gyerekünk van.

Véletlenül fény derült arra, hogy a kapcsolatunk legelején félrekacsintott.

Teljesen összeomlottam. Nagyon szeretem, de egyelôre esélyét nem látom, hogy valaha túl tudom ezen tenni magam.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Mi tévô legyek most?



2021. szept. 22. 19:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%

NYELJÉ!


Gondolj a gyerekekre! Gondolj a lakáshitelre!


Miért is lenne más az életed, ha sosem derül ki?

2021. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%

Na és, azóta 7 év eltelt, nem beszélve a 3 gyerekről! Ráadásul az én értelmezésemben a félrekacsintás nem jelent semmit, főleg nem ismerkedési korszakban.

Mi történt tulajdonképpen?

2021. szept. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Mi történt? Csak egyszeri alkalom volt? Azóta biztos nem csalt meg és teljesen hűséges hozzád? Jó férj és jó apa? Szerintem ezektől függ, hogy mit kéne csinálnod. Megértem, hogy most nagyon rosszul esik, de ha 7 éve egyszer megcsalt, viszont megbánta és azóta is példás férj, akkor nem gondolom, hogy emiatt válnod kéne. Azért ez így teljesen más, mint ha friss lenne a megcsalás. Beszéljetek róla, dolgozzatok a kapcsolatotokon és idővel helyre lehet állítani a megsérült bizalmat is. Szerintem adj esélyt a dolognak még akkor is, ha most ez nagyon bánt.
2021. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
Hát a férfiak márcsak ilyenek… a legtöbb… ha most nem ez a helyzet már régóta és értékesek vagytok a számára, akkor inkább bent tartanám a palackban a dugót. Tudni kell megbocsátani is, az egónkat félretenni.
2021. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nagyon sajnálom. Légy erős és jól gondold meg mit teszel.
2021. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
És mit szeretnél megoldásként ?
2021. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%

6.-nak.


3 picivel ez nem kívánságműsor.

2021. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Írja le hogy mit akar tenni
2021. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Mi az hogy 3 picivel nem kívánságműsor? Nem mindenki életképtelen!
2021. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%

9.-nek.


Aha, és a kérdező szerinted mit dolgozik 3 babával? Vagy gondolod, hogy olyan mint a sok Gyakoris hazud...izé...válaszoló, és havi 35 milliót keres passzív jövedelem forrásból, meg napi 30 perc Ájtí tanácsadással?

2021. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!