Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig nem volt, nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem volt, nem is akarok kapcsolatot mar es inkabb a jovomre fokuszalok. Megfogom banni kesobb? 24L

Figyelt kérdés

Nem volt még kapcsolatom 24 eves vagyok..1 fiu volt akit szeretni tudtam volna de nem sikerult, o volt az egyetlen aki vonzott, az elso aki tetszett, akivel leeltem volna az eletem.

Azutan a csalodas utan, annyira megvaltoztam, hogy azota csak a jovomre koncentralok. Van egy almom, ahhoz penz kell..sok.

Dolgozok, azon vagyok hogy evek mulva majd legyen annyi penzem hogy valora valtsam az almom.

Nem ismerkedek, nem akarok senkit, azt a fiut akirol szo volt akarnam még mindig de o nem akar engem.

De 24 eves vagyok..nem fogom megbanni kesobb?

De mit bannek meg? Hogy sikeres ember lettem?

Ha lekotnem magam valaki mellett akit nem szeretek, egesz eletemben boldogtalan lennek. Ismerem magam. Nem lennek jo anya sem feleseg boldogtalanul, es szegenyen. Ugy erzem nem tudok szeretni, ezelott a fiu elott sem tudtam, miota ot ismerem megerosebb ez az erzes.


márc. 7. 00:08
A kérdező szavazást indított:
Megfogom banni
Nem fogom megbanni
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem fogod megbánni, neked kell tudni, mi a jó.

Én is szingli vagyok egy ideje, de rájöttem hogy jobb is így, nem tudok elköteleződni olyan a kapcsolatban, hogy sok mindent el vár tőlem...

márc. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Mi az álmod?
márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem fogod megbánni, ha nem leszel olyan kapcsolatban, amit nem akarsz igazán, nyugi. De nyilván nem kell kijelenteni, hogy te soha nem akarsz és kész, vagy megismersz majd valakit, akit megszeretsz, vagy nem. Az lenne a normális, ha mindenki élné az életét és a céljaira koncentrálna, nem depizne, hogy épp nincs párja.
márc. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
55%
Dehogy fogod megbánni élvezd ki az életed elötted van még bőven probálj fel minél több pasit és máj idövel még dönthec úgy is hogy leragadsz egynél fiatal vagy még éld ki magad rá érsz még lekötni magad csináld azt amit akarsz !
márc. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy elkésve! Ha később meggondolnád magad még mindig lehet társad.
márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
28%

Szerintem meg fogod bànni.

Sokszor kell az ember életébe egy làtszólagos egyensúly. Ezt kivéve belőle könnyen helyrehozhatatlan megszokàsaid lesznek, vagy neadjisten mentàlis problémàid.


Én amondó vagyok, h lelked rajta.

Ha meg akarod tenni, tedd meg, macskàkat pedig 35évesen is lehet tartani.

márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt bánnád meg, ha olyannal lennél, akit nem szeretsz. Azt meg nem lehet tudni, mikor találkozol azzal akinél azt érzed, ő kell. Nekem 26 évesen jött el ez a pillanat. Szerencsémre, kölcsönös volt az érzés.
márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Beugratos kerdes, mert az egyik opcio, az egyedullet es boldogsag, a masik oedig a szar kapcsolat. Az elet nem ilyen, sokkal arnyaltabb. Nem azt fogod megbanni, hogy nem colt rossz kapcsolatod, hanem azt, hogy elment melletted az ido es nem volt kapcsolatod. Ugyanazt a hulyeseget keszulsz elkovetni, mint a mamahoteles csavok, akik egesz eletukben lakasra gyujtenek, azt egyedul oregszenek meg. Eltolod az eleted egy szelsoseg fele a szent cel erdekeben, valojaban pedig kognitiv disszonanciaval kuzdesz es menekuloutnak hasznalod a celt. A depressziot kezelni kell. Legtobben akkor szoktak rajonni, hogy milyen ures minden, amikor elerik a kituzott celt, es megsincs meg a boldogsag, pedig nagyon vartak. Akkor eszmelnek fel, hogy az egesz eletuk semmit sem ert. Es sullyednek meg melyebb depresszioba. Majd jonnek a rokonok, ismerosok "vigasztalni", hogy most kene orulnod, mert neked megvan eleted haza, autoja stb, te meg a pokolba kivanod oket, es mesz vagdosni az ereid. A menekules soha nem megoldas, csak a problema kesobbre datalasa. Amugy meg ki az a hulye, aki olyan celt valaszt, ami melle nem fer bele egy parkapcsolat? Nekem ne mondja senki, hogy 7/24-ben csak a cellal foglalkozik. Az ilyet potcselekvesnek hivjak.
márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!