Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondott tali miatt megszakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondott tali miatt megszakitotta a kapcsolatot velem,mit tegyek ha azota is faj es ujra beszelni akarok vele?

Figyelt kérdés

Nagyon negharagudott ram , nem mondta de a lemondott tali utan masnap le is tiltott..

Kozel engedtem magamhoz, o is engem, es ezt mondta is

Sajnos en olyan vagyok hogy aki megerinti a lelkem azt en nagyon nehezen engedem el, keves ember kerul kozel hozzam, szinte senki

Kb egy honapna le vagyok neki tiltva, vagyis koraltozva nem tudom mit csinaljak

Tudom hogy nem erdekeltem ezek szerint de engem erdekel meg most is, es barcsak ujra beszelnenk es elhivna talalkozni..

Mit tegyek? Ha most nincs az az opcio hogy elengedes, mi van még? Ha irok neki megkapja?


2022. aug. 17. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Felejtsd el.
2022. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondtad le ha annyira akartad? És mikor?
2022. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ugy tortent hogy csak beszeltunk rola hogy masnap talalkozunk munka utan 10 kor de ő még aznap megsertodott ram es korlatozott...

Masnap este 8 kor irt nekem hogy akkor majd 10kor tali

De meg sem volt beszelve, csak beszeltunk rola. Etteremben dolgozok, reggel 9 tol este 10 ig ott vagyok , leizzadtam , kaja szagom volt stb, nem akartam igy vele talalkozni. De ő meg már elindult hozzam..

En nem mentem, erre azt mondta jo nem volt semmi baja nem mutatta hogy megsertodott

Masnap ujra koraltozott es elotte azt irta en nem fogom hulyenek nezni ot

2022. aug. 17. 20:48
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Egy lemondott tali miatt is meredek letiltani az illetőt.... Szerintem lépj tovább
2022. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok tovabblepni, soha senkit nem engedtem kozel magamhoz ennyire, es tudok hogy o is igy erezte csak hirtelen haragu nagyon es makacs
2022. aug. 17. 20:50
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Jujj most olvasom a történeted többi részét, defektes kis tiltogatós pöcs huszár ez a pasi
2022. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint az egyik ismerős csaj, sokat dumaltunk hosszu orakat heteken honapokon at. Meghallgattam minden bajat tanacsokkal lattam el, apoltam a lelki vilagat, aztan osszejott valakivel aki csak szexelni akart es en mar le se vagyok tojva. De nem tiltom le mert mar nem erdekel, es ha letiltanam olyan lenne mintha igen. Jobb nekem egyedul, ugy se bizhat az ember senkiben...
2022. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, ne kinozd tovabb
2022. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
En nem kinzom , o kinzott engem
2022. aug. 17. 20:51
 10/14 A kérdező kommentje:

Es a legdurvabb hogy ha akarnek se tudnek vele beszelni mert korlatozott a kisgyerek ugyebar..es nem jelezne neki ha irok

De akkor mi a francert nem tilt le?

2022. aug. 17. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!