Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi el tudja játszani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi el tudja játszani a teljes érdektelent, úgy, hogy belül kötődik valakihez, vagy ha érdektelenséget kezd mutatni hirtelen, akkor kiábrándult az ismerkedés alatt, valami mégsem jött be neki a nőben?

Figyelt kérdés
Lehet ilyet megjátszani? Nagyon hirtelen váltott, de nem vesztünk össze, nem vétettem semmit ellene.

márc. 9. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Tud ha nagyon jó színész, játszik veled, hogy teperj utána. De benne van a pakliban, hogy kiábrándult belőled és akármit csinálsz már nincs nála esélyed is nyugodtan.
márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi tud így kiábrándítani hirtelen egy férfit, hogy barátságosságból érdektelenbe menjen át? ( Beszélni beszélünk, csak érzem, hogy lezár irányomba) Eddig totál ellentétes volt.
márc. 9. 12:50
 3/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a haverság is kizárt már? Én már annak is örülnék.
márc. 9. 12:52
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Érzelmi intelligencia.

Ha lenne ilyened + figyeltél volna rá, akkor már tudnád mivel okoztál neki rossz érzést.


Amúgy igen, a férfiak nagyon sikeresen képesek elnyomni érzelmeket. Pozitívat és negativat főleg. De ez nem azt jelenti, hogy érzelmileg szegényesebbek lennénk vagy kevésbé éljük meg intenzíven a dolgokat.

márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A haverság se működik ha te vágysz többre.
márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem, nekem a haverság elég lenne, annak is indult még eredendően, aztán ő kapcsolt rá a fokozatra pont, nem is én, most még egy-két hónap intenzív érdeklődés után pont ő vált közömbösse, csak közben meg minden apróságra emlékszik velem kapcsolatban.
márc. 9. 13:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak szexet akar(t).
márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek ilyen jatszmazos pasi? Mert ez nem férfi kategória.
márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

És még hogy a férfiak nem egyformán működnek...

Ezért csípem ezt az oldalt. Időnként annyira passzoló témát boncolgató kérdésbe lehet belefutni, hogy szinte azt hiszi az ember saját maga írta ki.

márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9. Te sem tudod, hogy eljátsza, hogy nem érdekled, vagy tényleg nem csipáz már?
márc. 9. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!