Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valaki nem válaszol a másik üzeneteire?

Figyelt kérdés
Napok óta írtam, de meg sem nyitotta, pedig többször fent volt, közösségi médián is aktív. Nem várom el, hogy folyton egyből ugorjon egy üzenetre, de napokig eltűnni? Ez normális? Ez alapján nem igazán érdeklem, ami nem baj, csak ekkora érdektelenséget azért nem vártam.

2022. júl. 19. 12:16
1 2 3
 1/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hát, valószínűleg nem érdekled.
2022. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

1. nem érdekled, 2. játszmázik, hogy rá gondolj.

A legjobb, ha elengeded az illetőt.

2022. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2: Szerintem nem érdeklem, csak bosszant, hogy ezt így adja a tudtomra. Azon leszek, hogy mielőbb elengedjem, de nem lesz könnyű, eléggé megfogott sajnos.
2022. júl. 19. 12:24
 4/23 anonim ***** válasza:
11%

A fiúk között vannak olyanok, akik valójában szinte elérhetetlenek a közösségi médián. Én is ilyen vagyok, és nem tudatosan csinálom, egyszerűen van, hogy napokkal később esik le, hogy írtak nekem.


Nem tudom, hogy a partnered is ilyen-e, vagy játszmázik, vagy nem érdekled (sajnos több esély van az utóbbi kettőre, ami viszont kicsit sem egyenes hozzáállás), de megeshet az előző opció is. :D

2022. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled beszélgetni.
2022. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja rád vesztegetni az idejèt
2022. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#4: A jelenlétemben néha válaszolni szokott másoknak, így sajnos nem hiszem, hogy ennyire elszigetelt lenne.


#5, #6: Erre rájöttem, nem is több órás üzenetéseket várnék el, de legalább egy lájkot küldhetne, hogy tudomásul vette az üzenetet. Ez azért csak nem lehet olyan megterhelő 😂

2022. júl. 19. 12:47
 8/23 anonim ***** válasza:
16%

Lwhet hulyeseget irtal


Az ilyen sziamizukra en sem reagálok amikor tolem várnak témákat. Akkor minek ir ha ninca mit irjon?


De ha vki pl azt irja ekkor akkor itt meg ott buli van megyek e, akkor átnézem részletesebben amit atkuldott es megbeszeljuk.

2022. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Tiltanám.
2022. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Jav ha nincs mit írjon
2022. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!