Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem a vonzalmam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a vonzalmam a férfiak felé?

Figyelt kérdés

Őszintén aggódom, hogy mi történt és szeretnék segítő/nem ítélkező válaszokat!

Már egy ideje szingli vagyok, és sokáig próbálkoztam, hogy sikerüljön valakivel, de állandóan összetörték csak a szívem. Pedig szép lány vagyok, csak valamiért szerencsétlen a szerelemben.

Tegnap pl. elmentem bulizni, és pár fiú megpróbált felszedni, volt amelyik kedves volt, normálisan közeledett, de egyszerűen fizikailag rosszul voltam és a hányinger jött rám, mikor a közelemben voltak..:/ Pedig jól néztek ki. Ez megy kb. fél éve, mindenkit visszautasítok.

Viszont a lányok, akikkel összeismerkedtem, az ellenkező hatást váltották ki, velük akartam lenni végig, és vonzalmat is éreztem az egyikhez, amikor megtudtam, hogy barátja van, féltékeny lettem. Létezik, hogy már a nők érdekelnek? Lehet egyszerűen egy ilyen 180 fokos fordulat valaki életében, vagy ez átmeneti? Mindig is megnéztem a szép lányokat, de szerintem ezt minden lány csinálja, viszont féltékenységet sosem éreztem egy nálam szebb lány felé, inkább csodálatot..

Leszbikus vagyok?

19/l



márc. 10. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Biszexuális vagy.

Nem, nem minden lány nézi meg a szép lányokat.

Számomra egy szép lány annyira érdekes, mint egy kockamargarin, a pasik meg pasik és érdekelnek.

márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

19 vagy. Írtad, hogy egy ideje vagy csak szingli. Feltételezem volt már barátod és feltételezem feküdtél már le férfival is.


Na, ha úgy érzed, hogy a lányok jelenleg jobban érdekelnek, akkor azt tudnám tanácsolni, hogy próbáld ki. Kezd el lányokkal ismerkedni, randizni, ha lehetőség lesz rá, smárolni, lefeküdni.


Elvégre a puding próbája az evés. Az is lehet, hogy csupán meguntad a pasikat, és most valami újra vágysz. Teszteld magad aztán kiderül mi esik jól és hogyan vagy boldog! :)

márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek a gyors választ!

Volt már barátom, igen. Ha csak szimplán meguntam a férfiakat, miért váltanak ki hányinger szintű ellenszenvet?

márc. 10. 16:04
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Ez így annak tűnik.
márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Depresszio. Majd valtozik
márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Már két üzenetet kaptam privátban.

1. ,,Idősebb férfiak nem érdekelnek?” -ha fiatal nem, idősebb miért érdekelne? Xdd annyira beteg a sok papa aki a tizenéves lányokra hajt

2.,, engem megismernél rendbenönnél” - imádom a férfiak hatalmas egojat, nem, nem hiszem hogy pont te fogod megváltoztatni ezt, konkrétan modellekhez volt közöm akiknek angyali szemelyisége volt. Nagyon vicces

Légyszi privátban ILYEN üzeneteket ne írjatok!

márc. 10. 16:35
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak aggodnak erted
márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

2#-es vagyok.

Amiatt válthatnak ki hányinger szerű ellenszenvet, mert sok csalódás ért, és a tudatalattid ilyesféle védelmi mechanizmust alkotott.


Nincs ezzel baj, lehet, hogy később megint átfog billeni valamit. Elvégre, nem egyik pillanatról a másikra lesz ilyen az ember. Ez egy folyamat. Ha leszbikus lettél volna, akkor soha nem is érdekeltek volna a pasik. Szóval, nagyon max is biszex lehetsz, de mint írtam, szerintem egyszerűen csak meguntad.


Ha esetleg megfogadod a tanácsokat, akkor annyit tudok ajánlani, hogy egy időre hanyagold a randikat és a kalandokat is egyaránt. Vagy, ha úgy érzed fejben rendben vagy, akkor ahogy először tanácsoltam, próbáld ki magad lányokkal.


Úgy gondolom, hogy ezek adhatják a legtöbb választ a kérséseidre!


Sok sikert, s fel a fejjel!


(Az itt irógatokkal meg ne foglalkozz. Tilts, töröld azt aki zaklat privárban. Sajnos sok itt az ilyen figura. Nem is értem mit gondolnak sokszor.)

márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

6. Ne törődj velük, gondolom mindenkire írnak..


Szerintem is tegyél próbát, mindenképp. Ha nekem is lett volna lehetőségem, megteszem. De már párom van (férfi) és nagyon szeretem. Így sajnos én kicsúsztam ebből. Bár csak 25 leszek, senki nem néz annyinak.. 😪

márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Biszex.
márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!