Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy büszke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy büszke rám a párom?

Figyelt kérdés
márc. 11. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mondja, megdícsér, másoknak mondja, mások előtt megdícsér.
márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Peckesen jár-kel melletted. Ennyiből ennyit.
márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Kitesz fotót kettőtökről a face-ra, szívesen mutatkozik együtt veled, bemutat a családjának, barátoknak...
márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Veled akar menni mjndenhova(haverok, céges rendezvények, rokonok, testvérek, barátok)és nem nélküled
márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
A férjem egyszer azt mondta nekem, hogy azért, hogy ő sikeres legyen, ahhoz kell egy erős nő, aki támogassa őt. Számomra ez a mondat volt az, amivel kifejezte számomra, hogy mennyire büszke rám, hogy a felesége vagyok. Szerintem az, hogy megjelenik veled céges rendezvényen, bemutat a családjának, barátainak, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy büszke is rád. Egyszerűen csak azt, hogy felvàllal téged, mint párját. Nekem volt ilyen pasim - haza vitt, bemutatott a csalàdjának, a barátainak, aztán kiderült, hogy rohadtul lenézte a munkámat (ápolónő vagyok) és kompletten engem is, nem volt büszke rám. Kellemetlen volt a felismerés, amikor erre rájöttem. 4 hónap után ki is dobtam. Szóval ez azért nem feltétlenül igaz.
márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!