Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk, mit gondolnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk, mit gondolnátok, ha megtudnátok hogy a kiszemelt csajnak az előző partnere 30+ évvel idősebb volt nála?

Figyelt kérdés
Elmúlna a varázs? Undorodnátok? Gold diggernek néznétek? Tudnátok eltekinteni attól, hogy az imádott lányt egy "szottyos öregember" kényeztette előttetek?

márc. 13. 14:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

Engem a nő érdekel, nem az elődöm kora.

Valamiért jó volt a nőnek, akkor meg én miért foglalkozzak ezzel?

38/F

márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát jól beskatulyáztátok ezt a dolgot srácok. 😀
márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem baj, kb ilyen válaszokra számítottam, legalább mondhatom kifogásnak, ha valaki megszól, hogy már mindegy 😄
márc. 14. 22:07
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Semmit. Magánügye. Szerették egymást, vége. Ahhoz van közöm, ami most van.
márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

Pedig bizony van szerelem 20-30 év különbséggel, és köze nincs az egzisztenciához.

A nővérem a 24 évvel idősebb kollégájával esett szerelembe. (25/49)

Házasok, 3 gyerekük van, 2 lány, 1 fiú.

A sógorom simán letagadhat egy tízest. Együtt sportolunk. Stramm, fitt a fiú.

márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%

1) Az elég tré hogy nem sármos 54 évessel hanem szottyos vénember 54-essel jöttél össze

2) Ha egyáltalán jó volt, akkor miért mentetek szét?

3) Full kamu az egész kérdés!

márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Szottyos vénember is lehet sármos, azért írtam ezt, mert másoknak lehet az aki nekem sármos volt, egy szottyos vénember.


Mások is mennek szét úgy, hogy jó volt. Nem értette miért vagyok vele, és azt szerette volna ha a sztenderdeket követem, nem rá pazarlom a fiatalságom, ennyi.


És nem kamu a kérdés 😄max kicsit ilyen ragebait.

márc. 22. 21:39
 18/21 anonim ***** válasza:
27%

Engem nem zavarna egyébként, én amikor 24 voltam, akkor kavartam egy 48 éves nővel, senkinek semmi köze hozzá, nem is szoktam ezt elmesélni senkinek.


36/F

ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem minden tapasztalat, tapasztalat.

Lehet jobb egy idősebb aki emberszámba vesz és sokat tanulhatsz tőle, mint aki kihasznál. Lényeg hogy tartós legyen és jól érezd magad a kapcsolatban.

Csak idősebb partnereim voltak, +10-15év.


Ami nehéz az inkább a családdal elfogadtatni, megvan a véleményük, bárhogy is rejtegetik.

Barátokkal nem volt semmilyen gond.

máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Évekig voltam egy 30 évvel idősebb férfi szeretője. Nem vagyok rá büszke de ez van (volt).

A következő pasim már korombeli volt, úgy tett mintha nem érdekelné a múltam. Közben nagyon is érdekelte, na nem a pasi meg én, hanem a viszony alatt "szerzett" vagyonkám.

Apránként mind elszedte tőlem. Ez volt az eredeti célja is, mint utólag kiderült.

Hát így jártam, könnyen jött, könnyen ment.

A következő pasim fiatalabb nálam, ő most is férjem, és teljesen hidegen hagyja hogy a másik kettő ki volt mi volt..

máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!