Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért találhatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért találhatják taszítónak a magabiztos nőket?

Figyelt kérdés

Azokra a nőkre gondolok, akiknek akár a járásából, öltözködéséből egyértelműen kiderül, hogy nagyon magabiztosak.


Tehát tudja mit akar, vannak elképzelései, határozott véleménye, nem befolyásolható. Ez tényleg, általánosságban kijelenthető, hogy taszító egy férfi szemében?



márc. 15. 09:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
A buta agresszív nőket nem szeretjük akik azt hiszik, hogy ez a magabiztosság
márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírás nem elég részletes. Nekem nem ellenszenvesek a magabiztosak
márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Az hogy játszmázol és össze-vissza hazudozol, nem leszel olyan nő akinek vannak elképzelései, határozott, nem befolyásolható. Úgy is jön majd egy jó pasi, akinek hatására ez teljesen megfog változni.


Egy igazi férfit nem taszít amiket leírtál, csak egész egyszerűen nem vagy olyan egyáltalán.

márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Én kifejezetten imádom az erős magabiztos nőket, na de sokan igazából csak férfigyűlölők és kihasználnak minket. Na azt viszont nem szeretem.
márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem a magabiztossaggal lesz ott a gond. Van ilyen ismerosom, elvalt, azota sincs senkije. De van ket nagy red flag nala, az elso rogton latszik a stilusan, viselkedesen, a masik a hardcore vallasossag. Nincs ferfi, aki hozzanyulna. Pedig nyitott, jol nez ki, latszik ahogy megvaltozik a viselkedese, ha ertelmes ferfit lat. Dehat a fentiek miatt mindenki offolja. Magabiztosnak magabiztos. De mint lathato itt sem azzal van a baj.
márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van a magabiztos meg van a proli suttyó. A kettőt nem kéne összekeverni.


Szociális szorongással küzdő nőként én pont azt látom, hogy a férfiak kedvelik a vidám, felszabadult, egészséges önbizalommal rendelkező, határozott csajokat, akik rendben vannak önmagukkal.

márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Ismerek magabiztos nőket, akikről nem az öltözködésükről, vagy a járásukról derül ki hogy magabiztosak.

Viszont ismerek olyanokat is, akik azt hiszik magukról, hogy ők milyen magabiztosak és céltudatosaķ, pedig csak nagyképűek és sötétek mint az éjszaka.

márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A magabiztosság nem önteltség.
márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem lehet általánosítani.

Sok (normális) férfinek bejön a magabiztosság, egyesek pedig úgy gondolom, hogy tartanak egy ilyen nőtől.

márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne taszító, pont, hogy tetszenek az ilyen nők, mert lehet tőlük tanulni. De csak egy vagyok a sok közül, aki ezt gondolja.
márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!