Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán ez az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ez az oka annak, hogy nem szeretnék kapcsolatot? Mit gondoltok erről? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit félve írom ki ezt a kérdést, mert nem szívesen beszél az ember ilyenről, de már napok óta foglalkoztat ez a téma. A kategória lehet rossz, gondolkodtam hová írjam ki, de szerintem ez a legkézenfekvőbb egy ilyen témához.


A helyzet a következő:

Nem szeretnék párkapcsolatot. Vagyis de, de félek tőle, leginkább a szexuális részével vannak kétségeim.

20 éves vagyok, férfi (már amennyire lehet egy 20 évest férfinak nevezni. :D) és sajnos a genetikai adottságaim nem a legjobbak ott lent. Merev állapotban nagyjából 10cm (nevetni ér, nyugi). Nyilván erről nem tehetek, tudom, de úgy érzem, hogy ez a félelem az, ami meggátol abban, hogy párkapcsolatom legyen. Itt jön a sztorisabb része a kérdésnek:


Egész életemben "üldözve" voltam a kinézetem miatt. Kövér gyerek voltam és sajnos egy olyan közösségben jártam iskolába (általános iskola), ahol napi szinten sírva mentem haza, mert megvertek emiatt. Nem kell tippelni, igen: roma származásúak voltak az osztálytársaim, de a legalja fajta és sajnos volt olyan is, hogy 5-6 ember jött rám egyszerre és püföltek meg csak azért, mert kövér voltam és jól is tanultam. Aki tudja milyen egy ilyen közegben lenni, az tudja azt is, hogy nekik nem is kell indok, hogy ártsanak. Elég, ha rosszul nézel rájuk. Nincs bajom a romákkal, sőt, szerintem 10-ből 9 haverom a középiskolában roma volt és én is az vagyok nagyjából félig.


Szóval szerencsére sikerült általános iskola alsó tagozatában 4 év alatt az önbizalmamat teljesen a padlóra vágni. Felső tagozatban már egy fokkal jobb volt, mert elballagtak ezek az emberek (igen, felsőbb tagozatosok is bántottak) így következő 4 év sokkal jobb volt.


Azóta változtattam, 3 és fél évvel ezelőtt lefogytam, ez volt 17 éves koromban. Azóta járok edzeni és szó szerint fanatikus lettem, imádom ezt csinálni és nem kizárt az sem, hogy majd később versenyezni is fogok. Heti 4-5 edzés, kalóriát számolok, egészségesen élek.


De legbelül sajnos az önbizalmam még mindig lent van. Amik anno történtek egy hatalmas traumaként éltem/élem meg.

Nem volt még barátnőm, vagyis, de, 1 igen, kemény 2 hétig, majd átvert. Szóval ezt nagyon nem nevezném kapcsolatnak. Ilyen is csak velem fordulhat elő, soha nem ismerkedtem önbizalomhiány miatt és akivel meg igen, az is átvert. :D Ez volt majdnem 2 éve, azóta nem beszéltem senkivel.


Szóval, nem elég, hogy 0 önbizalmam van, még ott van az a dolog is, amivel indítottam az egész sztorit. Bármennyire rossz dolog, de nekem nagyon számít, hogy hogyan nézek ki és, hogy ez alapján hogyan ítélnek meg az emberek, pont amiatt, mert egész életemben bántottak a kinézetem miatt.


Nem mondanám magam csúnyának (sőt, több tőlem jóval idősebb nő is mondta már, hogy "Neked hogyhogy nincs barátnőd?", illetve, hogy helyes vagyok, aztán kitudja, lehet csak hazudtak. :D), ápolt szakáll, rövid haj ("crop top men's haircut" néven rátudtok keresni), igényes vagyok magamra, parfüm, kiegészítő (óra), tiszta ruhákba és cipőkbe járok. (A tiszta cipő kifejezetten fontos, kb minden emberen azt nézem meg először. Aki még csak arra sem képes, hogy megtörölje a cipőjét, az sok mindent elmond róla.)

Van humorom, de tudok komoly is lenni.


Nem járok bulizni, nem iszom alkoholt, nem dohányzom. Tényleg jelenleg csak az edzésnek élek és mindent kiszeretnék hozni magamból. A mentalitásom is a létező legjobb, folyamatosan fejlődni szeretnék.

Ennek ellenére félek, és leginkább a szexualitás miatt. Oké, ez nem minden, és nem csak ebből áll egy párkapcsolat, de 100-ból 99 ember szerint ha az nincs rendben, akkor kuka az egész.


Ha valaki megkérdezi itthon, hogy szeretnék-e már végre barátnőt/ vagy később gyereket, mindig azt válaszolom, hogy "Nem, soha nem is lesz, inkább elmegyek edzeni.", (jó, ez részben igaz, mert imádok edzeni, de edzés mellett is lehet kapcsolatot építeni.. :D) pedig legbelül vágyom erre, hisz nem írtam volna ki erről most kérdést..


Mit gondoltok erről?


U.i.: Nem sajnáltatás miatt írtam le a bullyingal kapcsolatos dolgokat, csak fontos szerepet játszik a sztoriban. Nem kell sajnálni, hálás vagyok az akkor történtekért, mert kitudja, ha azok ott nincsenek, most nem járnék edzeni. :D



márc. 15. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
10 cm-es mérettel is lehet párod nyugodtan. Talán szűz lány leginkább és főleg akivel szeretitek egymást és persze kívánjátok is. A legtöbb nő nem bírja a nagyon vastag/nagy szerszámot amúgy se és hiába olyan ha gyorstüzelő, önző, vagy nyomi az ágyban.
márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

“A legtöbb nő nem bírja a nagyon vastag/nagy szerszámot”


Ne áltasd a kérdezőt kegyes hazugsággal, csak mert nem akarsz a lelkébe gázolni. Igen, a 20-25 centiset nem sokan bírják, de a legtöbb nőnek a 15-18 cm farok az ideális. Nőként mondom. Persze ennél kisebb farokkal is lehet barátnőd, vannak, akiknek az a jobb, vagy akinek nem ez a fontos szempont párválsztásnál, de ne kezdjünk már bele ilyen kamu hülyeségekbe, hogy ha 10 centinél nagyobb, az úgyis fáj🙄Ilyen baromságot is csak az állít, akinek nincs vaginája vagy még nem szexelt.

márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lol, azt írtam, hogy a nagyon nagy/vastag. Az mióta jelenti azt, hogy az átlagos méretű férfiak kiesnek és csak a 13 cm alattiak jöhetnek szóba?
márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned a szexualitástól, csak meg kell tanulnod más módokon is kielégíteni egy nőt, pl. kézzel, szájjal, akár segédeszközökkel, ha a másik vevő rá. Ettől persze még nem kell lemondanod a hagyományos szexről, vannak nők, akiknek kifejezetten rövid a hüvelyük, és nekik a te méreted megfelelő lehet. Már csak az a bökkenő, hogy ez alapján elég nehéz ismerkedni, szóval én maradnék a kompenzálásnál. Ha úgy is el tudod juttatni a csúcsra, akkor nincs miért szégyenkezned, neki meg nem lesz oka elégedetlenkedni.
márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hellmano ***** válasza:
75%
Figyeld a mai világban ez egy fontos dolog, hogy mekkora a bré, de ne hidd, hogy bírják is a csajok. A legtöbbnek csak nagy a szája ilyen téren (nekem valósan nagy és vastag is és tudom, miről beszélek. Az első a sokk, mikor megfogják, imádják tapogatni, fogdosni, átfogni és képet csinálni róla, hogy alig érik át :D Szopni szeretik, de mélytorok az ritka, mint a fehér holló és ha dugásról lenne szó, na azt nem mindenki vállalja, anál meg aztán szinte kizárt a vastagsága miatt...). A 10 cm igen kicsi és zavaró lehet, de úgy, ahogy a nagyot is befogadja valaki, majd te is találsz olyan csajt, akinek elég lesz a 10 cm is. Addig, mire megtalálod tuti páran kiröhögnek, majd érte és ez még jobban elveszi a kedvet, hogy elővedd legközelebb. Neked nem ajánlom a bulikba való ismerkedést, ahol mondjuk szopásra kerülne a sor, mert ott tuti kiröhögnének ezzel a mérettel. Valami komoly dolgot keresgélj, de ott is lesz csalódás arra készülj fel. (lepontozhatjátok, ha akarjátok nem dicsekvésnek szántam, hanem segítségnek).
márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
#3 de azzal nyugtatni egy 10 centis farkú pasit, hogy “örülj, hogy legalább nem 22 centis”, mint egy hajléktalant azzal, hogy “legalább nem vagy egy elkényeztetett drogos milliárdos”. Sokra megy vele.
márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :D


Még 1 ok, amiért nem vagyok genetikai főnyeremény: 170cm magas (mély) vagyok. Ezek alapján tényleg marad csak az edzés (bár a magasságom még előny is ehhez a sporthoz), szeretném azt hinni, hogy minden okkal történik, de ez egy elcsépelt duma, ez van. Változtatni úgy sem tudok ezen, szerencsére megtanultam egyedül is boldognak lenni, a többit meg majd az élet lerendezi..

márc. 15. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
30 fölötti vagyok, így nem rengeteggel, de azért voltam már együtt férfiakkal. Marhára nem érdekelt, hogy kinek mekkora. Mert mire idáig eljutunk, azért ott már vannak érzelmek, ha nem csak egy éjszakát akarsz... Volt akinek kisebb volt, volt akinek nagyobb..És nem a legnagyobbal volt a legjobb a szex, csak úgy megsúgom. Simán lehet barátnőd.
márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan párom, akinek 11 volt es semmi bajom nem volt vele es bizonyos pozokban jobb a kisebb mint a nagyobb. Egyik legjobb kapcsolatom volt (bár nem volt sok párom). Jó penne olyan lányt találni aki rendben van sajat magaval és hát roviden tomoren: rendes. Ha jó ember vagy értékelni fogja. Viszont arra figyelj oda hogy a kapcsolatotokba, a szexualis eletetekbe probald nem belevinni a szerszamod miatti onbizalmadat, mert ha o megvan vele elegedve, de neked allandoan komplexusaid lesznek az eléggé tonkre tudja vágni. Nalunk sajnos kozrejatszott akkoriban a szakitasban hogy nem hitte el nekem hogy jó vele, rotkult az intim együttlét, mert azt gondolta többre van szuksegem, úgyis majd ismerkedek másokkal ha majd nő az önbizalmam és ismerkedek másokkal (értem hogy félt ilyenektol, de az onbizalmammal nem volt gond, csak an yi hogy sosem voltam és most sem vagyok egy konnyen ismerkedos ember). A lényeg hogy ez ne vigye rossz iranyba a kapcsolatotokat.
márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!