Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan kapcsolatod ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod ami nagyon hirtelen jött? Talán még az előző pároddal is együtt voltál de szerelembe estél a következőbe? Meddig tartott az a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mindenkinek várom a válaszát aki már járt ilyen cipőben! Nagyon fontos lenne.

Szóval ugye nagyon hirtelen jön ez a szerelembe esés dolog. Vagy hamar lesztek kapcsolatban a megismerkedés után (pl megismerkedtek de egy hónap sem telik el már kapcsolatban vagytok)

Ha volt már veled ilyen meddig tartott az a kapcsolat?

Mi volt a probléma ami miatt szakítottatok?

Melyik fél mondta ki a szakítást?


Olyan van itt esetleg akinek még volt párja és elhagyta az újért?

Nektek meddig tartott az újjal a kapcsolat? Mi miatt ment tönkre?


Köszönöm szépen a rendes válaszokat!!



2018. febr. 26. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen, nekem volt. 2 éves kapcsolatban jött szó szerint egyik napról a másikra az új szerelem. 2 nap után már eggyütt voltunk és azóta is eggyütt vagyunk, immár 8 éve.
2018. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy langyos kapcsolatom. Jóformán, már csak szexkapcsolatra silányult dolog volt.

Egyik este össze futottam egy addig ismeretlen lánnyal. Másnap kapcsolat, harmadik nap együtt laktunk. Ez már nagyon rég volt, de még mindig tart a szerelem, szeretet.

2018. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen, volt. 5 éve együtt voltam az exemmel, amikor beleszerettem másba, gyakorlatilag egyik pillanatról a másikra. Elég nyakatekert a történet, de végül szakitottam és néhány hétre rá összejottunk és azóta is együtt vagyunk. Ennek lassan 7 éve.
2018. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Akkor már szakítottunk az előzővel, ami számított, de bosszúból talán, vagy nem tudom, de a haverjával összejöttem (nem érdekelt, nem éreztem iránta semmit, csak úgy voltam vele... Ezt finoman, de közöltem is vele. Elvettem a szüzességét, 2x feküdtünk le egymással). Ez a dolog még tartott (3 hete), amikor megismertem Őt. Nem számítottam semmire, mivel külföldön dolgozott, és havi 1-2 alkalommal járt haza, csak együtt töltöttünk egy hétvégét, mikor épp itthon volt, és nagyon jó volt vele. Szex nem volt, csók is csak a vége felé, mielőtt ment vissza.

Nem tudtam, lesz-e bármi folytatás, de onnantól nem tudtam kiverni a fejemből.

A másikkal rögtön le is zártam a dolgot, és elmondtam, hogy van valaki. Aztán újra és újra találkoztunk, ha itthon volt. Azt vettem észre, hogy szerelmes vagyok és kapcsolatban vagyunk.


A távolság és a függőségei miatt lett vége, 14 hónap után, de jóideje se veled, se nélküled alapon ment a dolog.

2018. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
4 éves kapcsolat után 2 hónappal később egyszer csak összefutottam a párommal. Nem számoltam azzal, hogy ilyen hamar újra ismerkedek, de rögtön szerelem lett.
2018. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szakítottam az exemmel akkor már 1-2 hete, a jelenlegi barátom pedig már nagyjából az első randinkon össze akart velem jönni, előtte nem nagyon beszéltünk, csak látásból ismertük egymást, aranyosnak tartottam, de mondtam, hogy inkább randizzunk még párszor :D De kb két héten belül összejöttünk, mert olyan jó oldalát ismertem meg ez alatt, hogy muszáj volt, egyszerűen minden jó elmondható róla, szerintem mindenki ilyen férfit akar magának. (Nem azért akart gyorsan összejönni, mert ilyen tapadós lenne, azt mondta, ő így szokta meg, ha szimpatikus volt neki egy lány, akkor nem akart soha csak randizgatni hónapokon át.) Egyébként a két éves együttélésünk óta még nem sikerült megismernem a rossz oldalát, szóval jó döntés volt összejönni vele.
2018. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek! :)

Olyanra nincs esetleg példa akinek nem alakult ilyen jól a dolog?

2018. febr. 26. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy 9 éves kapcsolatban voltam ami már döglődött, végét jártuk. Egy szilveszteri bulin ültem a bárpultnál és belépett Ő ,mélyen egymás szemébe néztünk, asszem azóta nem nevetem ki a "szerelem első látásra" típusú dolgokat. Ebből szerelem majd közös gyermek lett. Sem előtte sem azóta nem volt ilyen nagy hatással rám senki. Rossz vége lett már nem vagyunk együtt, nem hiszem, hogy valaha is 100%-osan túl tudnék lenni rajta. (Majdnem két évig tartott a kapcsolat)

33/N

2018. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Együtt voltam az exemmel egy nagyon unalmas kapcsolatban, ami már kínszenvedés volt. 4 hónapos kapcsolat volt. Én szakítottam, nagyon nem illettünk össze. Gyerekes volt és idegesített is, nem tetszett, hogy kétszínű volt a barátaival. Akkor ismertem meg a páromat, amikor még "együtt voltam" ezzel a pasival. Szerelem volt első látásra. Másnap szakítottam és 13 éve élek együtt az "új" párommal. :)
2018. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Több mint 1 éve voltam együtt az akkori párommal, több okból sem volt tökéletes kapcsolat. Aztán megismertem mást,eleinte csak barátok voltunk,egyre többet voltunk együtt és így a régit otthagytam, egyik napról a másikra eltűntem,de ő ezt is érdemelte. Nem bántam meg a váltást, mert a mostani párommal 3,5 éve vagyok együtt és nagyon jónak mondhatom a kapcsolatom.
2018. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!