Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Photolabos keppel regisztralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Photolabos keppel regisztralni tarskeresore becsapas? De nincs egy normalis kepem.

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem vagyok fotogen..nagyon nem. Pedig szep lany vagyok, szep hosszu hajam van, az alakom is imadom de nem tudok magamrol jo kepet csinalni, olyat amivel ismerkedni szeretnek.

Van egy alkalmazas a neve photolab, az en arcom van a kepen csak a hatter nem igazi..az alakom nem is latszik szinte. Becsapas igy is?

Tenyleg olyan mintha en lennek rajta, csak en nem tudok ugy beallni.

Ezt egy ferfi eszreveszi?

Nem mu kep tenyleg, nem tudom regisztraljak e igy vagy inkabb hagyjam a fenebe. Tarsasagra vagyom.


márc. 16. 00:19
 1/8 A kérdező kommentje:
A hajam is ugyanolyan mint a kepen az arcom az enyem, mas meg nem latszik csak a hatter.
márc. 16. 00:21
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként tiktokon rengeteg fotós/tutorial videó van, hogy lehet tök jó képeket készíteni magadról egy 2400 Ft-os mobil állvány és egy időzítő segítségével. Szerintem ha nem nagyon sűrű a napirended akkor nézz meg pár ilyet és meg fogod tudni pontosan mit is jelentenek ezek az alap fotós kifejezések és beállni is befogsz tudni, mert vannak ilyen videók is. Eredetibb, mint a photolabs.


Persze összességében nem ez fogja eldönteni.

márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok erre idot szanni, mar elfogadtam hogy nem vagyok fotogen es nincsenek jo kepeim. Csak ilyenkor erzem magam rosszul emiatt, mikor regisztralnek tarskeresore de nincs olyan kepem, amit jonak latok.

Pedig csak irkalnek ott ha irna normalis nem eletem szerelmet keresem

márc. 16. 01:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy olyan érzésem, hogy amúgy nincs semmi probléma a képekkel, amiket csinálsz. Viszont ha csak dumálni akarsz, akkor szerintem ne társkeresőre menj, mert az nem dumálásra való, húznád a másik idejét, mivel ő társat keresne
márc. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ja, persze, csak a háttér más... 😂😂😂

Igen, becsapás. Ha ennyire csak dumálni akarsz, akkor mindegy, tehetsz ki képet szétfilterezve, trópusi háttérrel, agyonsminkelve. De ez akkor fog visszaütni, mikor valakivel találkozni szeretnél. Mert akivel hetekig jókat beszélgetsz, azzal úgyis többre is fogsz vágyni.

Ha meg mindenkivel csak a szokásos szia, milyen napod volt, jó éjt stílusú időrabló small talkig jutsz, akkor felesleges volt az egész felhajtás.


Nőként azt tudom javasolni, hogy olyan képpel regisztrálj, amin látszik, hogy milyen vagy. Persze, mindenki az előnyös képeit teszi ki, nem azt, amin úgy áll a póló, hogy tíz kilóval nézel ki dagibbnak, meg nem azt, amin épp hunyorogsz a napon. De igenis olyan legyen, ahogy egy átlagos hétköznap felismerhető vagy. Meg legyen egész alakos is. Azt meg a bemutatkozásban írd le, hogy csak beszélgetni szeretnél. Legyél fair, te is ezt várod a másiktól.

Amúgy meg tényleg annyi pasi van fent minden társkeresőn, hogy egy krumpli fényképét is jobbra húzzák, és ráírnak. Nem ezen múlik.

márc. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, becsapás. Ne csodálkozz, ha senkivel nem lesz második randi, mert nem úgy nézel ki, mint a képeken.
márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Becsapás, de ahogy elnézem instán az agyon filterezett ismerősöket, inkább már természetes jelenség. Tedd, ha így jobb neked.
márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noren1989 ***** válasza:
Gondolom nem is vagy dagadt...
márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!