Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Butaság lenne netes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság lenne netes társkeresőn regisztrálni, úgy hogy éveken át hirdettem a rosszlányokon?

Figyelt kérdés
(A rosszindulatú megjegyzéseket hagyd meg magadnak kérlek!)
2023. márc. 28. 08:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem a kettő hogy függ össze.. nyilván nem írnád ki bemutatkozásba ezt az infót magadról.
2023. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
40%
Senkit nem fog érdekelni ha nem reklámozod. A tarskeren az erdekli őket mész e d.gni vagy nem.
2023. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Csak a társkeren annyi a különbség hogy ingyen akarják a szexet :D
2023. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
A rosszlányokról már törölted a profilodat?
2023. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
33%
Ha én ilyenre vetemednék, akkor lett volna annyi eszem, hogy nem arcal teszem mindezt.
2023. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Hol olvastad, hogy arccal hirdettem magam?
2023. márc. 28. 08:31
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

#6


Akkor meg tényleg nem értem a logikát ebben. Szerintem te csak itt akarod ezt reklámozni vagy kamu a kérdés. Nincs benne logika, hogy miért függne össze a két dolog.

2023. márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
14%
Nem, sőt, linkeld be a profilodat is. Legalább tudják a pasik, mire számíthatnak :D
2023. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Úgy függ össze, hogy nyilván sok férfival találkoztam az évek alatt.


Ők könnyedén felismerhetnek a netes társkeresőn, mivel ott arcképpel kell jelen lenni. Talán (valószínűleg) én nem is emlékszem rájuk, de ők lehet igen.

2023. márc. 28. 08:36
 10/33 anonim ***** válasza:
42%

Nincs a kettő között semmi összefüggés. Mindegy hol ismerkedsz, az első 1-2 találkozó alkalmával azért illik megemlíteni, hogy ilyennel is kerestél pénzt régebben, mert ha évek derül ki (mert előbb utóbb megtörténik), akkor az sokkal nagyobb gond lesz. Főleg ha már van gyerek, stb.


Mi volt az oka annak, hogy abbahagytad?

2023. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!