Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem a tanárnőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a tanárnőmbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdv! 15 éves vagyok és szerelmes lettem a 35 évvel idősebb tanáromba. Nagyon felizgat mindig, ha vele van óránk. Kiverésnél is rá gondolok :S Egyszer rá csaptam a seggére is, szerencsére nem vette észre, hogy én vagyok. Hogy hódíthatnám meg? Előre is köszi
2010. okt. 25. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Sehogy. Felejtsd el. Nem fogja érted kockára tenni a karrierjét, és a munkahelyét, jó hírét. Soha az életben nem lesz köztetek semmi. Majd kinövöd, és annyi.


Mire eljutsz odáig, hogy nem kevered bajba, már nem is fogsz emlékezni erre.

2010. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

"35 évvel idősebb tanáromba. "


15+35=50 azt hiszem jol szamoltam? mondj le rola de GYORSAN

2010. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

azt hittem 35 éves, mert akkor nem is olyan meredek gondolat csak mert tudok erre példát, na de 35 évvel idősebb????

viccelsz ??? 50 éves és rá izgulsz ???

háááááááát ....

2010. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hódítod meg soha.

Keress mást.

2010. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na álljon meg a menet.

Olyan Árvai Judit a Heti Hetesből bombázó vagy olyan öreg szottyadt néni aki totálisan ki van éhezve. MILF suna?


A kérdésedre válaszolva, nem tudod meghódítani. Ezek a helyzeteket már illusztrálták rajzfilmekben, sőt még a Family Guyban is mikor Chris szerelmes lett Mrs. Lockhartba. Ne vallj szerelmet, mert akkor tutkó elkéri az ellenőrződ. :D

A lényeg az, hogy felejtsd el, nem fog összejönni és kész.

2010. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kamu kérdés megint! Ha nem, akkor én is azt ajánlom, hogy felejtsd el. Nincs rá szükséged és nem is menne. A válaszom nem indokolom.
2010. okt. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

F A I L !


ha 15 éves létedre télleg szerelmes vagy egy 50 évesbe csak sajnálni tudlak!


monjuk nekem is volt 2 tanárnőm (38-42) akiket megpakolnék ;) 20/F

2010. okt. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez biztos nem szerelem, legfeljebb hormonok. nem hinném hogy érzelemnek lehetne nevezni, ami az altested felé vérbőséget okozott.


ez felejtős.

2010. okt. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van esélyed. Ezt nem lehet kategorikusan letagadni. Szerintem azon múlik, hogy te milyen vagy és ő milyen hangulatban vagy. Az egyik osztálytársam is hasonló helyzetben volt és érettségi után 2 évig "jártak". A tanárnőnek csak kaland volt, de nagyot néztem, amikor a moziban két sorral előttem ültek és a hideg tanárnő szinte szétszedte Kristófot :)

Kristóf nagyon kedves, nagyon udvarias volt, nem csapdosta, nem tapizta. Komolynak mutatta magát, érettebbnek a koránál. Talán ezért is figyelt rá fel.

2010. okt. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen Árvai Judit? :D

Amúgy felejtsd el.. én is így voltam. 2 évig szerelmes voltam csak nem tanárnő hanem tanár és nem 35 év korkülönbség hanem 7, de mára már sikerült elfelejtenem mert tudom hogy tiltott gyümölcs. Te is tedd ezt. Keress magadnak egy csajt. Biztosan találsz :)

2010. okt. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!