Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy tanárnőmb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy tanárnőmbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idén kaptunk egy új tanárnőt, akibe sajnálatos módon elég gyorsan szerelmes lettem (én 17 vagyok, ő 25). Nem csak arról van szó, hogy jól néz ki. Tudatlanul is próbálok vele minél többet beszélni, elérni, hogy rám figyeljen. Tudom, hogy esélytelen, ezért is érzem magam szarul. Nem tudok az érzéseim ellen mit tenni. Múlt héten hiányzott a suliból, a többiek örültek h. lyukas óra lesz, én sajnáltam. Pedig nem szeretem a tantárgyat, amit tanít. Az egyetlen pozitív oldala a dolognak, hogy elkezdtem tanulni a tantárgyat :D. Mit tegyek?
2009. nov. 18. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre végzel, nem? Addig tarts ki, beszélgess vele minél többet, utána pedig.. semmi sem lehetetlen!
2009. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Most rögtön felejtsd el. Most nem azért, hogy pesszimista legyek, de ha még járnátok is, le is csukhatják, mert tilos tanár-diák közötti szerelmi viszony. Különben is, százszor jobb csajok vannak mint ő, és fiatalabbak is. Úgyhogy menj el csajozni inkább.

De ha tanulod a tantárgyat, az legalább motivál. :D

2009. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

Még most kéne,hogy elfojtsd magadban a dolgokat.1,5 éve küzdök,hogy elfelejtsem az egyik tanárom,hiába.Szenvedek.És a legrosszabb,hogy nem tudok mit csinálni.Megpróbáltam erős lenni,és mondani,hogy "elég volt."de nem bírom 1 napnál tovább.Szinte minden este sírok.Suliban próbálok úgy csinálni,mintha semmi bajom nem lenne.Mosolygok,pedig belül fájdalmasan sírok.És senkinek sem mondtam el,mert nem szeretem,ha sajnálnak.Fogságba estem...és nem látom a kiutat.

Ne akarj ilyen lenni... L/17

2009. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen nem akarom, hogy járjunk vagy ilyesmi, inkább el akarom felejteni a dolgot, kiábrándulni belőle.

Ja, amúgy meg barátja is van.

2009. nov. 18. 23:11
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
kapd el a szertárban
2009. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerezz sok 5-öst.
2009. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy mintha "sima" csaj volna,valszeg viccnek,mókának fogjafel (ha nem akkor úgyis szól)évvégén mondmeg,hogy mi a helyzet.
2009. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted, hogy csináljak úgy, mintha sima csaj volna? Mit csináljak úgy?
2009. nov. 19. 15:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez nem vicc ilyet nem szabad a tanár állása és a tanár jővője muli te hozzád nem az a csaj illik és ne haragudj hogy csunyán mondtam

keress a korodbeliekből

2009. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem, de mint azt már írtam is, NEM akarok vele összejönni. Én is tudom, hogy az nem lenne helyes, sőt... Inkább az érzelmeim csillapítására keresek megoldást.
2009. nov. 19. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!