Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Elég érdekes helyzetben vagyok,kb egy éve szerelmes vagyok egy sulimba tanító tanárnőbe.Ö 22 éves lány én pedig 14 éves és szintén lány(!). Nem tűnik elutasítónak egyáltalán, mindig vissza mosoly és a szemembe néz. Nekem nem tanít ő semmit.Furcsa hogy néha feltűnően sokat néz engem. Találjak ki valami frappáns közelítési módszert vagy hagyjam? túl negatív és lehangoló válaszokat nemkérek köszönöm. (14L)
2011. okt. 9. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Bisex vagy?
2011. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mus musculus ***** válasza:
100%
Van egy olyan megérzésem, hogy ezt vagy kommentvitézen, vagy fuckyeahgyakorikérdéseken fogom viszontlátni. Amennyiben nem kamu, felejtsd el.
2011. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Remélem, szexiálisan nem vágyakozol utána! :)

Ha így van, de is tégy ilyesmire róbát (lánnyal szex).

Amennyiben igen, az sajnálatos mert akkor vagy bi- vagy leszbi vagy

2011. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
filatalság, bolondság
2011. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És hogy néz ki a tanárnő? mi tetszik benne??
2011. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha szerinted bejösz neki, akkor próblj meg közelendi felé. szünetekben odamész hozzá, és beszélgetszvele, vagy ha ugyanakkor végeztek, akkor vele mész haza stb...

monjuk nemtudom mit akrhatsz egyfelnőtt tanáról. és hogy ő mitakrhat tőled. magabiztosság, és önbizalom :))

és miaz ami tetszik benne? a mosolya? vagy cssak simán szinpatikus?

2011. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt innen a gép mögül megmondom neked hogy 100% hogy nem jössz be a tanárnőnek.Sok tanár van aki mosolygós és jóban van a diákokkal és viszonozza a mosolyt...főleg ha csak 22 éves.

Ha leszbikus lenne akkor se egy 14 éves kislánnyal akarna kapcsolatot, egyrészt a munkája rámenne másrészt mindenki ujjal mutogatna rá és sértegetné...

2011. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
(jelenleg nála lakom)
2012. ápr. 30. 00:01
 9/10 anonim válasza:
nála laksz?
2012. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22évesen már tanít?
2013. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!