Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti ha összerakhatnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti ha összerakhatnátok magatoknak egy ideális férfit, akkor milyen végzettséget/foglalkozást választanátok neki és miért?

Figyelt kérdés

Bármit írhattok, pl. én az X foglalkozást tartanám ideálisnak, mert ugyan az mint az enyém/közel áll hozzá, vagy az Y foglalkozást mert jól megfizetett és nem akarok az anyagiakkal küszködni.

(engem nem zavar az sem ha társadalmilag nem elfogadott a válasz)


márc. 19. 06:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szabadúszó. Akinek van ideje arra hogy pl elém jön munkába vagy bevisz vagy ha lerobbanok el tud jönni értem, rugalmas mert pl ugy dolgozik hogy 2 nap munka 2 nap szabad vagy változoan. Es munka utan is mehetunk haverokhoz vagy bomolni vagy rokonokhoz. Es a hetkounapok is hétvégèk tudnak vele lenni.
márc. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Valami rugalmast én is. Őszintén nem nagyon érdekel, hogy programozó, marketinges, akármilyen vállalkozó, csak ne legyen kötött a meló olyan szempontból, hogy rendszeresen a munkához kell igazítani a szabadidőt, mert mondjuk nem engedik el szabadságra mert nem és kész. De ha alkalmazotti munkából talál ilyet, az is jó. Nekem pl sosem volt ezekből gond, minden munkahelyemen úgy adták meg a szabijaimat, ahogy kértem és ha esetleg el akartam menni néhanapján 1-2 órával korábban, abból sem volt gond. De ugye gyakran hallani olyasmiket, hogy nem adják meg, amikor a munkavállaló kéri, hanem inkább kiosztogatják, ahogy nekik kényelmes. Szóval inkább azt tartom fontosnak, hogy ne valami kizsákmányoló munkahelye legyen, ahol vasszigor van és ez a hangulatát is befolyásolja.


Ha esetleg csak az alapján kéne választani, hogy mit tartok érdekesnek, akkor valami kutatót mondanék, biológus, fizikus, régész, tök mindegy, mindenféle téma érdekel, de a szabadidőmben én maximum a felszínt tudom karcolgatni, de ha ilyen lenne a másik, akkor legalább egy témát én is kitanulnék mellette😁

márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
A férjemmel azonos végzettségünk volt, amit ideálisnak mondhatok. Később közös céget alapítottunk. Ha ilyesmin kellene gondolkodnom, az mérnök lenne, de a műszaki mellett kulturális programok iránti érdeklődéssel (irodalom, zene, mozi, színház).
márc. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mindegy, csak hétvégén és ünnepnapokon együtt tudjunk lenni, mivel jelenleg hétköznap, csak aludni járok haza.
márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Valami h-p, 8-4 irodai meló, 500 nettóval, konkrét szakma nincs a fejemben. Én is lassan elérem majd ezt a keresetet, ha minden jól megy és így, délután és hétvégén együtt tudnánk lenni. Nem az lenne, hogy csak aludni, meg enni jár haza és amúgy hagyjam békén, mert fáradt. Nekem ez lenne a legideálisabb.
márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Részemről mind1 mit dolgozik, csak szeresse, ne hullaként jöjjön haza.


Férjem a 7 évünk alatt az 5. munkakörében dolgozik. Nekem mindegyik megfelelt.

Volt sírköves, Villanyszerelő, Autószerelő, Gyári munkás, most karbantartó.


A fizetéssel is úgy vagyok, nekem nem kellenek milliók.

Tudjuk tartani a színvonalunkat és egy picit tartalékoljunk.


Szóval számomra nincs ilyen ideális munka.

márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Férjem a hobbijából épített egesz jól menő vállalkozást. Az én hobbim is ugyanez. Sokat dolgozik itthonról, van hogy késő estig, viszont bármikor úgy tartja kedvünk elmehetünk valahova. A hobbi/munka egyrésze is terepi, amit én is imádok, a gyerekek is szeretik, így egyszerre munka, szórakozás, családi program.

Dolgoznom se kell, van itthon elég dolgom, de most épp kapok is a legkisebb gyerek után, mivel bevagyok nála jelentve, és amennyit tudok segítek is.


Kell ennél jobb? Amúgy mindkettőnknek főiskolai diplomája van, es egyikünk se azt csinálja, csinálta...

márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Ha az lenne mint az enyém, az a legjobb. Vagyis talán nem, de mondjuk majdnem ugyanaz csak kicsit más terület, pl én Data Scientist vagyok, ő meg valami más infós, pl Cyber Security, DevOps stb.


- fix munkaidő -> fix szabadidő

- rugalmasság, homeoffice

- magas fizu (így egyenlően tudunk beletenni pl utazásba, házvásárlásba)

- megbecsültség, választás lehetősége (én választhazom azt is, hogy milyen projektet/feladatot szeretnék)


Egyébként ilyen párom van.

márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk valami ing, nyakkendő vagy hasonló egyenruhásat. Pl buszsofőr.
márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Történész mint én. Vagy valami rokonszakma: művészettörténész, levéltáros, muzeológus, esetleg régész, bár ott sokat van távol.

Nekem fontos, hogy szakmailag is partner legyen, értékelje a munkám, tudjon motiválni, segíteni, kikérhetem a véleményét.

márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!