Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom miatt engem is bunkónak tituláltak,és nem igazán akar velem senki szóba állni,pedig szeretek barátkozni,beszélgetni.

Figyelt kérdés
Másfél éve lakom a barátom falujában, és próbálok barátkozni,mindenkihez van 1-2 jó szavam, attól függetlenül,hogy nem ismerek itt senkit.Amikor a barátommal sétálunk,leszólítanak minket, ilyenkor ő fogja magát,és bunkón előremegy,aztán visszaszól,hogy mikor vagyok hajlandó már menni. Többször is visszahallottam már,hogy hogyan tudok ilyen bunkóval együtt élni,meg hogy biztos én is nagyképű vagyok meg ilyesmi. Ma is azt kérdezte tőlem a boltból kifele jövet mi a faxnak kell mindenkivel szóba állnom,meg dumálnom?"Addig jó míg nem ismernek minket". Elmondta,hogy bár ő itt született,senkit nem ismer, mert mindenkit utál,meg nem akarja ilyennel tölteni az idejét..Mit csináljak? Ha jönni akar velem,mondjam meg,hogy maradjon az alfelén? Nem akarom, hogy engem miatta bélyegezzenek meg. Beszélnek hozzá, és az illető beszéde közben otthagyja, vagy bunkón felel neki vissza..Hogy mi köze hozzá,meg hasonlók..
márc. 19. 13:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem lennék együtt egy ilyen tuskóval. Én sem vagyok híve a mindenkivel bratyizásnak, mondjuk ezért nem is élek faluban, de városban nem halok bele, ha valaki hozzám szól, pl útvonal vagy akármi miatt, kedves vagyok mindenkivel. Ez az utál mindenkit, meg bunkózik baromi gáz és téged is minősít az, hogy kivel vagy.
márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem való hozzád ez a bunkó.
márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ráadásul, mindig azt hajtogatja,hogy utál itt,meg minek álljon bárkivel szóba, mert úgy is csak a rossz hírét fogják költeni,ha úgy van,ha nem..Hát nem tudom, én nem ilyen mentalitásban nőttem fel..
márc. 19. 14:10
 4/30 A kérdező kommentje:
Jaaa,és a kedvenc mondatom tőle "Én antiszociális vagyok", minek álljak bárkivel szóba.
márc. 19. 14:10
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele?
márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok a nap 24 órájában összenőve vele.Ha velem normális,akkor nincs vele gondom. A közös dolgokat, séta, stb meg kiiktatom majd,hogy ne kelljen vele megjelennem.
márc. 19. 14:19
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
LOL, de kérdező ő veled is előbb utóbb így fog viselkedni.
márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Hallod, ilyen suttyóval én se maradnék. Egy nyitott, hetyke kiscsaj vagy, de ha mellette maradsz te is besavanyodsz, de legalábbis nullára épül a társas kapcsolatod, mert miatta nem tudsz senkivel beszélni.


Persze, persze, szereted, emiatt úgyse szakítasz vele, de aztán majd gondolj rám 10 év múlva 😏

márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod mindig kiiktatni, hogy csak a szobában legyetek együtt, hogy ne égessen be.
márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"utál itt,meg minek álljon bárkivel szóba, mert úgy is csak a rossz hírét fogják költeni,ha úgy van,ha nem"

Miért laktok ott, ha utál ott lakni, és utál mindenkit? Szörnyű lehet neki, és neked is egyre rosszabb.

márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!