Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom miatt engem is bunkónak tituláltak,és nem igazán akar velem senki szóba állni,pedig szeretek barátkozni,beszélgetni.

Figyelt kérdés
Másfél éve lakom a barátom falujában, és próbálok barátkozni,mindenkihez van 1-2 jó szavam, attól függetlenül,hogy nem ismerek itt senkit.Amikor a barátommal sétálunk,leszólítanak minket, ilyenkor ő fogja magát,és bunkón előremegy,aztán visszaszól,hogy mikor vagyok hajlandó már menni. Többször is visszahallottam már,hogy hogyan tudok ilyen bunkóval együtt élni,meg hogy biztos én is nagyképű vagyok meg ilyesmi. Ma is azt kérdezte tőlem a boltból kifele jövet mi a faxnak kell mindenkivel szóba állnom,meg dumálnom?"Addig jó míg nem ismernek minket". Elmondta,hogy bár ő itt született,senkit nem ismer, mert mindenkit utál,meg nem akarja ilyennel tölteni az idejét..Mit csináljak? Ha jönni akar velem,mondjam meg,hogy maradjon az alfelén? Nem akarom, hogy engem miatta bélyegezzenek meg. Beszélnek hozzá, és az illető beszéde közben otthagyja, vagy bunkón felel neki vissza..Hogy mi köze hozzá,meg hasonlók..
márc. 19. 13:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
20%
Falun folyton pletykálnak. Mondasz valamit, mire elér a 10. emberhez már köze nincs ahhoz, amit mondtál. Szinte utálattal beszélsz a saját párodról. Nem illetek össze, ne maradj vele. A saját párja ide feljön és "kibeszéli", aki elméletileg a bizalmasa, nem is csodálom, hogy utálja az embereket. Ha ezt a kérdést meglátná nem kellene semmin gondolkodnod...Kevés emberben bízik meg és abban is kár, mint látható...
márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ő állítólag a családjában történt veszekedések miatt nem szeret már itt, de nem hiszem,hogy előtte is bármennyire szeretett volna,amikor maga elmondja,hogy itt soha nem voltak barátai,hanem megyékkel arrébb. Én javasoltam a költözést, tervben is volt,de egyre inkább úgy látom,hogy nem fogunk semmire menni.
márc. 19. 14:28
 13/30 A kérdező kommentje:
Én a szemébe is megmondtam,hogy nem fogok ilyen suttyó hozzáállás miatt lemondani a beszélgetésről, barátok szerzéséről. Ha ő ilyen,akkor keressen olyat,aki szintén besavanyodott. Miért kellene félnem tőle: Tudod,kedves utolsó,velem pont az a baj,hogy bárkinek a szemébe belemondom a véleményem keresetlenül, ez alól ő sem kivétel.
márc. 19. 14:29
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Baromi gáz szerintem, ha nem tudtok a pároddal sétálni, mert felvállalhatatlan :D Nyilván ennek így nem sok értelme van.
márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Csak akkor nem tudunk,ha én beszélgetni szeretnék valakivel..Amúgy kettőnk között nincs veszekedés..de ha én már valakivel szóba akarok állni,vagy más valaki velem,legyen az idős, fiatal, bárki, akkor jajj a fejemnek.
márc. 19. 14:54
 16/30 anonim ***** válasza:
46%
Ha olyan egyenes vagy és megmondtad neki, akkor minek itt kérdezel? Ez a kérdés max. arra volt jó, hogy fényezd magad, őt meg elásd itt neten is. Messze nem egyenlő az, hogy itt szapulod vagy négyszemközt beszéled meg vele. A másik, ha te tényleg kéretlenül az igazságot belevágod a másik arcába, azt kevesen szeretik és fogadják el. Lehet nem csak miatta kerülnek.
márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem szeretek sunyizni. Ha Te igen,akkor az Te vagy.
márc. 19. 15:00
 18/30 anonim ***** válasza:
35%
Tudja a párod, hogy itt feltettél róla egy kérdést? Mert ha nem akkor az is sunyizás. Amúgy engem nem zavar az igazság, de az igen, ha a saját párom elárul...Ha nem felelek meg, akkor ne maradjon velem, de ne is beszéljen ki másokkal karöltve..
márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs külön gépünk. Bármit megnézhet bármelyik közösségi médiámat, és én is az övét. A Gyakori sincsen tiltva előle, azt is megnézte már. Mi van ebben különleges? Vagy Te ennyire félted a dolgaid a "párod elől"? Akkor nem igen bízol meg benne.
márc. 19. 15:09
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan emberek akik nem szeretnek ismerkedni mindenkivel, vagy szimplán egoista és le néz mást .
márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!