Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sugar baby vagyok. Viszonyítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebiebihal kérdése:

Sugar baby vagyok. Viszonyítási alaphoz kérdezném, hasonló nőtársaim, ti mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

Támogatói kapcsolatom alakult ki egy férfival. (Viszonylag nem régen…) Az érdekelne, hogy akinek már volt ebben tapasztalata, vagy csinálta, az milyen feltételekkel és mekkora összegért? Tehát, hogy nézett ki a kapcsolat?


Kérlek tabu nélkül írjatok, és ne felszínesen (pl. ha szép vagy sokat kereshetsz vele stb.) mert ez nem segít, hiszem már benne vagyok a dologban. Kifejezetten az anyagi rész érdekel, és hogy hányszor találkoztatok, voltak-e programok, vagy csak szexuális együttlétek.


(Ha esetleg leírnád, hogy k*rva vagyok és ez prostitúció, igen, tisztában vagyok vele, úgyhogy felesleges beszólnod. :))



márc. 23. 18:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
24%
Kifejtenéd bővebben mire vagy kíváncsi?
márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
69%
Én régebben teljesen szexmentes dologért támogattam lányt, akkor közös programok voltak főleg, egy alkalommal 30e-t keresett. Nyilván ha szex van, akkor jóval többet szoktak adni.
márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
7%
Ajánlom figyelmedbe a Barátnő rendelésre sorozatot. Abban a nőci 1.000 dollárt kért óránként és minimum 2 órára lehetett lefoglalni. Ha a csajszi színvonalát megütöd, az unatkozó elittel kezdesz és ki tudsz építeni kapcsolati hálót, akkor nem hinném, hogy itt Abszurdisztánban sokkal lejjebb kellene adnod.
márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
28%

Nem szólok be, csak érdekel hogy ilyenkor ha kiderül mondjuk igénye van az anál szexre, akár keményebben, vagy valami perverzióra amit nem akarsz akkor hogy rázod le? Előre lebeszélitek ezeket? Vagy ezek már felárasak?

Azért aki ki tudod tartani anyagilag egy csajt, az nem véletlenül lett gazdag, befolyása is lehet, zsarolhat meg egyéd durvább dolgok ha valami nem úgy sül el, szerintem valahol veszélyesebb mint a hagyományos prostitúció.

Ha nő lennék és rendelkezésre kéne állnom amikor ő akarja az legalább egy teljes értékű havi kereset legyen, minimum 400 nettó.

márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
71%

A "nőtàrsaim"-os kamu kérdező.

Ezt a kifejezést kb. 30 éve hasznalták. Csak szólok.

márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
Aki már belement ilyenbe az nem a gyakorin fog kérdezgetni erről
márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
59%
6 bárki bármiről feltehet a gyakorin kérdést, akár csak kíváncsiságból is, már miért ne.
márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
49%
A qrvatársaim megszólítás helyesebb lenne.
márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
51%
benne van mert b.szik reagálni
márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
64%

Itt is kaptál egy csomó választ. Az nem volt elég?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!