Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket fel bír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket fel bír emelni a barátotok, pasitok?

Figyelt kérdés
20/l

márc. 27. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem szokott próbálkozni, de nem is bánom. (60 kiló vagyok a 173 centihez, szóval ne is emelgessen)
márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Fel, de legutóbb beállt a dereka, na azóta nem csinálunk ilyet.


Pedig csak 54 kiló vagyok :D

márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát nem egy erőember a párom. Irodai munkát végez nulla testmozgást, pedig fiatalon versenyszerűen sportolt, de felnőtt korára teljesen ellustult. Még a kapcsolat elején velem futott meg néha rá tudtam venni kis tornára de hamar elhagyta amikor én nem csesztettem.

Nem kövér, inkább alapból soványabb alkat lenne, de ilyen életmód mellett van pocakja.

Fel tud emelni de nem sokáig tud megtartani. Szülés óta most nekem is feljött kb 5kg plusz, de nem vagyok kövér. Akkor is izzadt mikor vékonyabb voltam. Inkább a lába izmos a karja nem annyira.

márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyszer a munkahelyén ebédidőben fölemelt egy targoncával.

25L- 127kg

márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!