Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hölgyek! Jó érzés úgy fogyni,...

Hölgyek! Jó érzés úgy fogyni, hogy közben a férjetek, barátotok, pasitok izmosodik?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
? Kit érdekel?
2023. júl. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Jó érzés, ha tesz magáért, és azért, hogy vonzó maradjon számomra. De az én fogyásomnak, vagy annak hiányához (mivel 50 kiló vagyok, így nem igazán célom már a fogyás) nem sok köze van.
2023. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, mi közösen kezdtünk el edzeni meg diétázni, miután kiderült, hogy gluténérzékenység miatt fogyott le a párom (F) 52 kilóra, én meg egy betegség miatt küzdök, 84ről indultam, Ő most 66-67 kg én meg 77-78 (mindketten 174 magasak vagyunk). Ő dícsér, mert szépen alakulok és formásodok, én meg büszke vagyok rá, mert szépen izmosodik és gyarapodik. De ehhez nyilván hozzá tartozik, hogy olyan sportot kezdtünk el, amit mindketten örömmel csinálunk. Motiváljuk egymást.
2023. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, igaz nem barátnő, hanem szomszéd fiatal hölgy.
2023. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!