Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándító ha valaki túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító ha valaki túl komoly harmincasként?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel nem jár bulizni, otthon takarít stb, hagyományos felfogású, gyereket szeretne. Sokszor a harmincas férfiak gyerekesek. Ez baj ha egy nő ilyen?
márc. 28. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzád hasonló férfinál próbálkozol, vagy adsz olyannak esélyt akkor nem kiábrándító.
márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem baj, de azért nem árt ha a párkapcsolat nem annyiban merül ki, hogy mindig otthon ültök.
márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem baj az, pont ilyet keresek. Bár azért azt is keresem a másikban, hogy ki lehessen vele mozdulni. Nem kell lealjasodni, másnaposságig inni meg ilyenek, de 1-2x beülni egy koktélra, elmenni retró számokra táncolni, kiállításokat megnézni, 1-2 koncertet megnézni, stb tök jó lenne.
márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Az baj, ha nem jár bulizni, de ha túl komoly, az nekem nem jó.

De biztos vannak olyan pasik rajtam kívül, akiknek megfelelsz.

márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se járok el, de ettől nem vagyok komoly.
márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Pontosabban: Az nem baj, ha nem jár bulizni...


Elnézést, elírtam


#4 voltam

márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Humorérzék nem árt azért.

De ezek normális célok, meg beállítódás kérdése.

Ne olyat keress aki naponta bulizik és nem akar gyereket és akkor sima ügy.

márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Én se járok bulizni, maximum összeülünk néha bográcsozni, sütögetni ilyenek. A házimunkát meg minden értelmes ember megcsinálja.


Viszont ha te naponta akarsz takarítani, akkor biztos nem egymást keresnénk.


Ezen felül szerintem egy nőnek legyen humora, tudja elengedni magát, lehessen vele hülyülni akár kettesben is. Ha savanyított uborkát akarnék, akkor veszek a boltban...

márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha hagyományos felfogású, de azért fontos, hogy tudjunk egymással beszélgetni, közös programokat szervezni és legyen néha oldottabb is.
márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem kiábrándító. Ilyen embert kerestem és rám is talált. Mind a ketten komoly felfogásúak vagyunk. Nem azt jelenti, hogy nem bolondozunk, de komoly célok vannak és a programok sem olyanok, mint a húszas évek elején.


N

márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!