Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni?

Figyelt kérdés
Hogyha valaki letiltott mindenhonnan, de én elszeretném őt nagyon érni,hogyan tudom? Az Imessage helyett,hogyha akarok neki küldeni sms-t azt megkapja?
márc. 28. 18:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
89%

Ha a számod is letiltotta akkor nem kapod meg az SMS-t sem.


Legjobb, ha személyesen keresed fel, vagy ha mindenképp online akarod, akkor írj neki egy olyan e-mail-ről, amit nem ismert eddig.

márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Becsengetsz hozzá.
márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Elmentem hozzá a tegnap, és csak a szüleivel tudtam beszélni. Nem mert a szemembe nézni, sőt mi több bezárta magát a házba, s majd a szobájába is🤗
márc. 28. 18:39
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Húha, mit követett el?

Erőszakos volt veled?

márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Miert akarod ennyire elerni?

Ha esetleg megkarositott valamivel (penz, targy, mittudomen), akkor tegyel feljelentest.

Egyeb esetben lehet, hogy jobb lenne hagyni az egeszet.

márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk, és most amiután szakítottunk nagyon csúnya dolgokat művelt le velem szemben, és a családommal szemben. Én úgy érzem,hogy jelenleg is nagyon szeretem őt, és szeretném megbeszélni a dolgokat vele. Nagyon rosszul esik amiket a hátammögött mondd, és úgy érzem nincs itt ennek már ne tovabbja. A tegnap az anyukáját is meglökte és az apukájának is nekiment. De valahogy,nem tudom mi váltsa ki belőle ezt a reakciót. Szeretnék vele nagyon beszélni,hogy lezárhassuk tisztán.
márc. 28. 18:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben hagyd a francba es ne fuss egy eroszakos pö…cs utan.

Legyen mar tartasod!

Ilyen emberert nem kar, orulj inkabb, hogy vege.

márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya dolgokat művelt vele, a családoddal és ezek után neked még kellene? Neked se sok önbecslésed van akkor. Mit akarsz még, meg is öljön? Hagyd a francba. Nyomi az ilyen. Idővel elmúlik a szerelem. Egy évvel ezelőtt én is úgy nyígtam, mint te. Ma már csak emlék.
márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, én is hibáztam de mégis a családjainkat nem kellett volna ennyire belevonni. Szerettem volna ezt az egész dolgot normalisan lezárni,de nagyon kisfiút játszik.
márc. 28. 19:04
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki. Normális nő nem alázza meg magát, ha egy férfinek nem kell. Biztosan sokaknak kellenél.
márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!