Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni?

Figyelt kérdés
Hogyha valaki letiltott mindenhonnan, de én elszeretném őt nagyon érni,hogyan tudom? Az Imessage helyett,hogyha akarok neki küldeni sms-t azt megkapja?
márc. 28. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tipik bántalmazó kapcsolat.
márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy te jószándékú ember lévén mindenképp szép, békés befejezést akarsz a kapcsolatotoknak, de ha ő nem akarja ezt az egészet normálisan lezárni, akkor az már az ő szegénységi bizonyítványa, te megpróbáltad, ennyi. Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni. Sőt, én a helyedben inkább örülnék, hogy megszabadultam egy ilyen erőszakos baromtól, hidd el, találni fogsz nála ezerszer jobbat is, aki valóban megbecsül téged.
márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki kézzel levelet ezt nem viccből írom mivel az emberek nem kapnak levelet elfogja olvasni


De ahogy fentebb írják hagyd a francba aki mégcsak a szemedbe se mer nézni ott szerintem felesleges minden

márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire vagy neki fontos hogy letilt mindenhonnan akkor nincs miről beszélni. Ráadásul még eléd állni is gyáva. Egy ilyen embernek nem való párkapcsolat. Neked meg legyen egy kicsit több önbecsülésed annál, hogy ezek után még te menj alá.
márc. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pajtas, ez a zaklatas. Nem veletlenul tiltott le. Ez az eroszakos uldozes most mar bunteto kategorias, ha fokytatod.
ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!