Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, miért nem lehet valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért nem lehet valaki őszinte elutasításkor?

Figyelt kérdés

Télen randiztam egy 30-as orvosnővel, kétszer találkoztunk, de sokat videochateltünk,meg beszéltünk. 32 vagyok, de akkor azt mondta, nem szívesen járna fiatalabb férfival. Oké, ezt megértettem, de pár hete látom, hogy kb egy 20- on éves sráccal jàr most.

Persze, nem akar fiatalabbak, mi??? Oké, a fiú tényleg helyes, de azért én sem vagyok egy Gerard Depardieu... 🤬


márc. 29. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos a nők kényszeres hazudozók.
márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Honnan tudod, hogy hazudott neked? És ha komolyan gondolta, de az "élet" közbeszólt?
márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: Élet közbeszólt 🤣🤣🤣
márc. 29. 12:25
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező, az itteni válaszolók szerint a nők szentek, és gyakorlatilag bármit megtehetnek, mindenről csak a férfi tehet... Aki pedig nem ezt vallja, az csak incel lehet...
márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Direkt idezojelbe rajtam, mert valójában az érzések tehetnek róla. Nem fogtad meg annyira, hogy megvaltoztassa a véleményét. Ennyi. Attól még nem hazudott, csak 😁😁😁arra fogod.
márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Arról van itt szó, hogy te épp nem jöttél be, és racionalizálnia kell az embernek (jelen esetben a nőnek) hogy miért azt a döntést hozza. Erre mondhat bármit, pl nem szereti ha bajuszt visel a másik vagy bármi...

Aztán találkozik olyannal, aki meg megfogja őt szexuálisan, és lehet van bajsza, ilyenkor nem fog azon gondolkodni, hogy valakit előzőleg emiatt utasított el. Az az indok az csak neked szólt, és ott sem az indok a lényeg, hanem az, hogy abban a pillanatban nem mozgattad meg, ő pedig próbálta ezt racionalizálni.

márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Ez olyan az utcán odamentem kedvesen egy nőhöz hogy meghívatom e egy kávéra “ hagyjon, menjen innen vagy rendőrt hívok” választ kaptam.


Később mivel gondolom erre fele lakik látom sokadjára újra és már egy ilyen 20 év körüli kis görény srác oldalán. Csaj vagy inkább nő meg minimum 30! Szóval én mint vele korú de pocakos jószándékú ember nem kellettem neki! De a 65 kilós majdnem tini jóképű srác meg igen. 😐😡

márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Laylah ***** válasza:
80%
Hja, felháborító, hogy van saját akaratunk.
márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehet, hogy valaki őszinte az adott pillanatban, de később máshogy alakul. Pl az említett esetben a másik fiatalabb fiú lehet, hogy kiváltott valamit belőle, amit te nem tudtál.

2. Mert ha az igazat hallja sok pasi, oltári hisztit letol. Egyszerűen egy dacos kisgyerek szintjén veri magát a földhöz sok felnőtt ember, szóval könnyebb óvatosan leépíteni.

3. Nem akar foglakozni az egésszel, csak szállj le róla:

márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%
Hazudott, ma egyértelműen minden nőnek a karcsú, magas, jóképű gimis fiúk kellenek.
márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!