Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi nőtt fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi nőtt fel az a férfi agyban akinek 3 hét múlve születik a gyereke de?

Figyelt kérdés

Veszélyes sportágot űz, ahol meghalhat. 60 esetből 1 halálozással végződik.

Megcsinálja ezt a saját gyereke születése előtt 3 héttel. Egyértelmű hogy saját maga fontosabb ugye?


márc. 29. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Magyarországon ez bőven a kiváló kategória.
márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Az a nő, aki teherbe ejtette magát, szül neki gyereket mennyire felelősségtudatos, mennyire érett? Az a nő tudja, hogy milyen ember és mégis szülni fog neki gyermeket. Vagy elfogadja, hogy ő ilyen, bármikor ott maradhat, vagy hagyja el.
márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ki akarja élvezni a sportot míg lehetséges. Talán a kisbaba születése után abba fogja hagyni örökre.

De a feleség jó lenne ha békénhagyná a sporttal, mert abba fog menekülni előle ha állandóan cseszegeti miatta, valamint már csak azért is dacból.

márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen faxságokon agyalni?
márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%

"Az a nő, aki teherbe ejtette magát"


???

márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Egyértelmű, ilyen selejteket hagyni kell az evolúcióra. De ha szülsz neki, a ratyi génjei fennmaradnak.
márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Te döntöttél úgy, hogy egy ilyen beállítottságú emberrel akarsz gyereket vállalni, ezért most nem értem miért ér téged meglepetésként a dolog. Akit ennyire hajt az adrenalin, azt sem feleség, sem gyerek nem fog visszatartani soha, lásd pl. Suhajda Szilárd esete.
márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az extrém sportokat nem szokták csak úgy abbahagyni, mivel az ilyen emberek adrenalinfüggők. De ezt te is tudnád, ha nem barlangban nőttél volna fel vagy nem tudom. Mondjuk más hobbikat sem szoktak csak úgy abbahagyni az emberek, maximum a mennyiséget csökkentik, ha van más ami prioritás.
márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
3 vagyok, igaz legtöbbször nem hagyják abba, de hátha kivételek kivétele lesz. Azért írtam, hogy talán. Vagyis nem tuti.
márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt ezzel kapcsolatban a megállapodásotok, mielőtt gyereket vállaltatok volna?
márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!