Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik férfinak későn születi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfinak későn születik gyereke, vagy későn kezd el párt keresni (40 körül), az jó eséllyel nem fogja megélni a gyermeke ballagását? Azt tapasztalom, hogy legalább minden 3. férfi meghal a 50-es éveiben (rengeteg rokonom is).

Figyelt kérdés
Pl ma Czibók Laci is meghalt, 52 vagy 53 volt. Keresztapám 57 volt, unokatesóm párjának az apja 58., sok egyetemi tanárom is 55 körül ment el. ÉS mind mind ezek tehetős, elismert, sikeres emberek voltak. Jött egy daganat, egy agyvérzés, infarktus és vége volt pillanatok alatt. Szóval korán kell csajozni és 50 körül már imátkozni? F 32.
2020. máj. 26. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ImáTkozni mindenképpen :)
2020. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Elég bugyuta kérdés

Az hogy ki mikor vállal gyereket mindenkinek a magánügye saját választása, meg nyilván hogy mikor talál magának párt

De attól mert te 20as eveid elejen vállalsz gyereket sajnos semmi nem garantálja hogy megeled a ballagasat

2020. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
semmi, van vagy 20 ismerősöm, aki 30-40 között halt meg, de több, mintha 40 évesen vállalna az ember.
2020. máj. 26. 22:51
 4/14 anonim ***** válasza:

Azért nem mondom, hogy jó eséllyel nem éli meg, az átlagos élettartam azért ennél több (most megnéztem KSH-n és 2018-ban 72,56 év volt a férfiaknál). Viszont ha él is eddig, akkor is 60 év körül lesz a ballagásánál és mondjuk az unokát már tényleg jó eséllyel nem éli meg.

Nem 40 év körül a legideálisabb elkezdeni párt keresni, ha gyereket is szeretne az illető, viszont azért vannak bőven akik későn vállalnak gyereket, nem lenne egyedül. Én se ítélem el (ha esetleg így jött volna át), csak szerintem nem ez az ideális, de ennyi.

2020. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
sajna a ksh szavahihehetetlen, nagyobb városokban a legtöbb férfi nem él tovább 65 nél. Kis falvakban igen, kevesebb stressz van ott, egészségesebb házi kaják, tisztább levegő.
2020. máj. 26. 23:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Általában meghosszabbítja az életét.
2020. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Apukám 43 volt, mikor születtem,anyukám 40. Lassan 30 vagyok, most is élnek mindketten. Pedig apának elég megterhelő fizikailag a munkája...


Nővéremet 20 évvel korábban nevelték, szellemileg, anyagilag, élményileg és a velük töltött idő szempontjából is töredékét tudták neki megadni gyerekkorában hozzám képest... Én biztos, hogy nem vállalok 30 alatt gyereket. A fiatalság, mint érv, eltörpül amellett, amit egy érettebb, stabilabb anyagi hátterű szülő tud nyújtani, akinek több az ideje a gyerekére

2020. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Apukám 43 volt, mikor születtem,anyukám 40. Lassan 30 vagyok, most is élnek mindketten. Pedig apának elég megterhelő fizikailag a munkája...


Ritka szerencsés vagy. Nekem minden 2. ismerősömnek (30-asok) már nem él az édesapja.

2020. máj. 26. 23:16
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

"Azt tapasztalom, hogy legalább minden 3. férfi meghal a 50-es éveiben"


Ez messze nem igaz.

2020. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#8: a te környezeted nem statisztikai átlag.

Az én környezetemben pedig egy csomó 80 feletti férfi van. Ez sem lesz statisztikai átlag. Ja, és Budapesten.

2020. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!