Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök ennek a srácnak? (12/L)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem, de az a baj, hogy 15 éves. Én csak 12 vagyok, de többnek nézek ki.

Egyszer mikor mentem a suliba ő tartotta az ajtót, és egy osztálytársa ment előttem. köszönt neki , stb. és én jöttem utána. rá se néztem a srácra, mert szégyellem magam előtte. mikor elhaladtam hallottam, hogy a srác azt mondta a barátjának: Észre sem vett!


Ezt rám gondolta ( más nem volt ott )

és szerintetek bejövök neki?


2010. okt. 26. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18.27: Te is barbizzál
2010. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen. -.-

És most nem arról van szó, hogy büszke vagyok magamra vagy sem. Én nem szeretehetek valakit? Ja nem...bocs egy kis sz@ros vagyok! De ez nem így van! És amikor én 3.-osokat látok kézen fogva sétálni, meg puszilkodni?


És (már nem tudom hányas) nem így leszek terhes, sőt 18-ig szűsz maradok...

2010. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kincsem, tudod az a gond, hogy Te lány vagy. Pasit szeretnél, rendben. A Fiú meg lányt szeretne a kukacára- és minél előbb!. Aminek az lesz a vége, hogy nem akarsz egyedül maradni és azt hiszed, hogy nagyon szereted (arról nem is beszélve, hogy Ő mennyire szeret) ezért engedsz neki és már tini korba kezded a szexuális életed.


Ez ígyen van. Fogad el. Ezért inkább élvezd ki, hogy gyerek vagy. Mert már közeledik a vége. És mikor huszonévesen felkelsz egy nap, hogy bárcsak tovább gyerek lehettél volna... boldog és gondtalan...


Ha nagyon szeretnéd, akkor az egész életedet végig pasizhatod, mert lesz még 2x annyi időd erre.

Viszont sajnos értem, hogy egy 12 évesnek miért van olyan problémája ami legjobb esetben egy 18 évesé :(

2010. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
"puszilkodni"-télleg barbizz,még irni sem tudsz de azért már pasizol.Ha ennyi idősen már itt nekem szövegelsz,hogy tök normáliS egy kapcsolat nektek akkor ne álmodj,hogy 18 éves korodig szűz maradsz:))
2010. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat :D


Egyébként én nem akarok pasizni, csak tudni szeretném, hogy be jövök-e neki. Ha be is jönnék, akkor se lenne semmi...

ja és 1 hónap múlva 13 leszek

2010. okt. 29. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!