Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatok nagy korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatok nagy korkülönbséggel miért váltanak ki olyan nagy gyűlöletet?

Figyelt kérdés

A való életben nem tudom de itt ilyen kérdések kapcsán eléggé el szoktak szabadulni az indulatok.


Mi lehet a konkrét oka annak hogy ha valakik szerelmesek lesznek de mondjuk 20 év van köztük akkor szinte mindenki annak drukkol hogy ez lehetőleg befuccsoljon de a legjobb lenne ha inkább meg sem történne.


Ez ilyen nagyon elemi, ösztönös indulatnak tűnik. Lehet ennek is valami genetikailag meghatározott ösztönös motivációja?



márc. 29. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Mert anya/apakomplexusra utal általában, vagy pedofíliára akár.
márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Mert a legtöbb ilyen kapcsolatot nem a szerelem mozgatja, hanem anyagi érdekek, az idősebb fél meg fiatal húst akar, ennyi.
márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Mert egyszerűen nem mindegy, hogy hány évesek a felek.


Teljesen más egy 28 éves és egy 48 éves párkapcsolata, mint egy 14 éves és mondjuk egy 34 évesé. Utóbbit én személy szerint rohadt betegnek tartom és nem érdekel, ha törvényes dolog. (Nem is értem hogy a faszba..) Na mindegy..


és nem kell a vetítés, hogy egy 14 éves is már lehet érett nő, mert nem, nem lehet. Személyisége is fejlődik és a teste is.

márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem GYŰLÖLETET, hanem VISSZATETSZÉST. Már ha ismered egyáltalán az utóbbi kifejezést, kérdező.
márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
(Fordítottja a nyilvánvaló ritkább, mikor mondjuk egy 14 éves fiú van egy 20 évvel idősebb nővel, és igen, valószínűleg ez is hatással lesz a személyiségére és a nő részéről pedig beteges lenne.)
márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%

"Nem is értem hogy a faszba.."


Én se komolyan, hogy 14 éves miért szexel, amikor még gyerek hiába van tele hormonokkal.

márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

#6


Jó persze, tele vannak hormonokkal, és amikor 14 éves voltam én is már gondoltam a szexre, de az nem jelenti azt, hogy törvényesnek kellene lennie annak, hogy akár egy 80 éves öregember lazán élhet szexuális viszonyt egy 14 éves kiskamasszal aki ki se járta az általánost. Ez nonszensz.

márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
#7 pontosan. Feljebb kéne vinni a beleegyezési korhatárt. Vagy 14-16 évesek csak 18 alattiakkal szexelhessenek.
márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%

#2 Ezzel nincs is semmi probléma.Sokkal tisztább egy kapcsolat ilyen felállással, mint egy olyan, ahol szerelmet hazudnak, majd pár alkalom után dobnak, mert "kiszeretett belőled".

A kapcsolatok többségében van valami tartós érdek is, az anyagi érdek mentén köttetett kapcsolat pedig azonos, vagy korban közel állók közt is meglehet ugyanúgy.Érdekes, olyankor nem zavar?Nem, mert bele sem gondolsz.Az általad említett esetben is csak azért háborít fel, mert nem bírod elviselni, hogy így működik a világ.

márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

A sok frusztrált kommentelőből már láthatod is a választ. Szar az életük, nem élik meg sem az ilyen sem másmilyen vágyaikat, ezért parasztkodnak másokkal. Ilyen egyszerű!

Egy átlagos szintet megütő pasinak van barátnője, szeretői meg még amire vágyik, tökmindegy, a lényeg hogy nem itt fröcsög szerencsétlenségében! A nőknél detto...

Én nemrég egy 18-58 éves kapcsolatról szereztem tudomást, mégsem gondoltam semmi rosszat, jól meg is vannak, mégis miért állnék beléjük?! Tény, hogy van is életem...

márc. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!