Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nagy korkülönbségű párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nagy korkülönbségű párkapcsolatai miért a vonzerő, míg férfiaknál a perverzió bizonyítékai?

Figyelt kérdés

****************************NAPI INCEL HISZTI******************************

-------------------------(szóval te már ne kommenteld ide)-----------------


Nőknek ha 10-20 évvel fiatalabb a párjuk az a női vonzerejük bizonyítéka, de ha férfiaknak van ennyivel fiatalabb párjuk az a férfi perverz vágyainak bizonyítéka.



jan. 30. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ki mondja?
jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Sztem ezt nem mondják sokan.


Én úgy vagyok vele, hogy ha mindketten 30 felett vannak, nem számít, felőlem lehet 50 év is a különbség.


A különbség az, hogy mondjuk 30-as nők nem nagyon mennek tinikre vagy egyetemistákra.

jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert így van. Olyan ostoba ez a kérdés, mintha azt kérdeznéd, miért mondják, hogy a víz folyékony.
jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

"Nőknek ha 10-20 évvel fiatalabb a párjuk az a női vonzerejük bizonyítéka"


Mert a férfiak a külsőre mennek. Olyanra nem szállnak rá, aki nem vonzó.

jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Kinek mi. Nekem alap hogy a férfi idősebb 10-15 évvel.
jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Ez általánosítás. Minden kapcsolat egyedi és más-más motiváció miatt jött létre.
jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
18-20 év között a korkülönbség ha nő ha férfi az idősebb a másiknál arra utal, hogy anya/apakomplexusos, de engem nem zavar egyáltalán, nem tartom se perverziónak, se sikernek inkább sajnálom őket.
jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert vannak sokan ilyenek mint az 5-ös akiket ki kell egyensúlyozni, így helyreáll a világ rendje.
jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!