Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sérült emberek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sérült emberek miért nem érdemlik meg a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
márc. 29. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Én eddig azt hittem, hogy a párkapcsolatot kialakítjuk, és nem érdem alapján kapjuk.


De komolyra fordítva a szót, az a baj, hogy sérültként (már, hogyha lelki sérelemre gondolunk) valószínűleg kihatással van a mindennapokra is és sokkal hamarabb rántod magaddal a másik felet, mintsem leszel mellette jól.


Az totális tévhit, hogy egy depressziós ember számára a párkapcsolat a megoldás.

márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
A sérült emberek is megérdemlik csak előtte tegyék magukat rendbe lelkileg. Én most szabadultam egy bántalmazó kapcsolatból és rájöttem, hogy a működésemmel komoly problémák vannak.
márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Ki bántalmazott?

márc. 30. 00:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Az expasim. Módszeresen manipulált, kihasznált és hazudozott. Aztán még ő van megsértődve rám hogy ki mertem dobni...
márc. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:
84%
A sérült embereknek előbb önmagukat kell rendbe hozniuk és csak utána jön a kapcsolat. Hidd el, az emberek többségére rá lehet fogni, hogy sérült. Így vagy úgy, de valamilyen szinten mind azok vagyunk. Sokkal gyakoribb, mint hinnéd, szóval nem vagy egyedül és nincs olyan súlyos sérülés amit ne lehetne begyógyítani. Maximum több idő és energia kell hozzá.
márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

Maradj a kifogásaidnál! Addigis a kérdésedre a válasz: NEM!


2,4: Csak azt lehet manipulálni aki hagyja magát! De fogd a pasidra a saját szerencsétlenségedet!

Én is voltam manipuláló nárcisztikus csajjal. De én voltam a hülye hogy elnéztem olyan dolgokat amit alapból elutasítok. Azóta csupa jó dolog ér..

márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat nem érdem kérdése. Mindenki megérdemelné a boldog, kiteljesítő életet, amiben nem éri egyáltalán semmi fájdalom, csalódás, ahol csak pozitív tapasztalatai vannak. A gyerekeinknek is mind ezt kívánjuk, nyilván a felnőtteknél meg örülünk neki, ha megvalósítják és szomorúak vagyunk, ha nem, de attól még nem azon múlik semmi az életben, hogy ki mit érdemel(ne). Akár lelki, akár fizikai sérülésről van szó, akár bármi külső vagy anyagi korlátról, akár bármiről, a párkapcsolat az pontosan kettő ember kölcsönös vonzalmán és együttműködésén alapul, nem azon, hogy egy harmadik ember potenciálisan többet tesz a közösségért és jobban megérdemelné a boldogságot, de ehelyett max a kutyája várja haza. Nem ezen múlik sajnos.
márc. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-hoz: Ez gusztustalan hozzáállás! Vannak nagyon mesteri képességgel megáldott manipulálók és emellett nem mindenkinek van képessége kiszűrni! Nekem van, de attól még nem szólok be másnak!
ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!