Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen nehez kapcsolatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen nehez kapcsolatokat kialakitani es fenntartani?

Figyelt kérdés
márc. 16. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sose volt könnyű. Járj nyitott szemmel ennek ellenére és ha látod, hogy keresik a társaságod, akkor beszélgess velük.
márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Mert elk.rvult a világ.
márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többsége taposómalomban él
márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

#2

Pontosabban?

Elég sokat látom ezt a kommentet, de senki sem hajlandó leírni, hogy pontosan mi a probléma.

Szerintem az konstruktívabb lenne.

márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4,szexuális eltorzulás,devianciák,hűtlenség,férfigyűlölet,nők elleni erőszak,házasság elutasítása,fajkeveredés,függőségek,abortusz támogatása,anyagiasság,felszínesség,hazugságokra építés.
márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5

Szexiuális eltorzulás alatt mit értesz?


Devianciák alatt mit értesz?


Férfigyűlölet szerintem még annyira nem releváns hazánkban.


Nők elleni erőszak az előző évszázadokban sokkal nagyobb volt, a fizikai erőszakok nagy része pedig férfiakkal történnek.


Fajkeveredés alatt mit értesz? Mert ez önmagában nem ok arra, hogy miért nehéz kapcsolatot kialakítani.


Függőségek eddig is voltak, különösen milyen függőségre gondolsz?

Abortusz támogatása? Szerintem jó. Nem kényszerít egymásra két embert, aminek amúgy is válás lenne vége.


Anyagiasság, felszínesség és hazugságokra építés eddig is volt, de igen ezek tényleg növekedtek. Szerintem ezek a legfőbb okok. Az emberek nem hajlandóak őszinték lenni.

márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6,bocs,de nem vagyok wikipedia.Google a barátod.
márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A google a barátom, de jó pár dolgot felsoroltál ami alatt több dolgot érthetsz.

Vagy úgy gondoltad hogy most jól belekiabálod az internetbe a véleményed ami nem egyértelmű és nem vagy hajlandó pontosítani?

márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pont a fajkeveredés az egyik legfőbb probléma.Az identitás nélküli ember egy semmi,egy massza része.
márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8,láthatóan csak kötekedni akarsz,így kioffollak.
márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!