Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jósnő jóslása tette tönkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Benő kérdése:

Jósnő jóslása tette tönkre a kapcsolatomat, más is járt igy?

Figyelt kérdés
Párom volt jósnőnél. Aki azt mondta neki hogy a testvérem rontásokat küld rám meg ő rá is. Ezért csúnyán szakitott velem és ahogy tud sértegett. De azért a rontás levetette rólam. Magyarán leesett az állam. Nemtudom felfogni ép ésszel.

márc. 30. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Anyám volt jósnál, elmondta a volt páromnak hogy azt jósolta hogy el fogok válni és alkesz leszek. Nem tett jót a helyzetnek
márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Ne válaszoljatok a kérdésre komolyan, emberek kategóriában rendszeresen trollkodik hülyeségekkel.
márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Sok a hamis kuruzsló ez tény, de vannak ténylegesen igaz jósok. Nekem volt dolgom egy jósnővel, aki tudtommal nem tartott szeánszokat és hasonlók. Munkatársak voltunk és amikor oda kerültem újoncként mondták a többiek, hogy az. Azt mondta nekem, hogy nem fog nekem jósolni, mert a szellemek/halottak állandóan rajta keresztül akarnak üzenni azoknak akiknek már jósolt.

Aztán egyszer mégiscsak rászedtem magam se tudom hogyan sikerült és olyasmit mondott az életemből el nekem amiről nem tudtak az ottani kollégák, mert nem mondom el senkinek csak úgy el és tényleg senki által nem tudhatott róla.

Valamint jósolt nekem valamit, valami nagyon félreérthetetlent, de hozzátette hogy csak akkor lesz érvényes ha a mostani utamon haladok és bevált. Igaza volt.

Úgyhogy ha elmész jósnőhöz és ő magától a múltadat említi akkor valószínű, hogy nem hazudozó én szerintem.

márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

"el fogok válni és alkesz leszek. Nem tett jót a helyzetnek"



Gondolom, ittal egy felest az asszony egeszsegere, amikor megtudtad :)



39F incel

márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Másnapos Sárkány ***** válasza:
26%
Hallottam már ilyet. Egy jósnő azt jósolta a hölgy férjének, hogy 10 percen belül egyikükön sem lesz ruha. Igaza lett, a férfi pedig elég mély benyomást tett a jósnőre. A feleséget persze megrémítette a jóslás, hisz mind tudjuk, hogy rossz szerencsét hoz ha egy férfi hisz ilyen marhaságokban. Szóval inkább vége lett a házasságuknak.
márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!