Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűrtem eddig?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam, ha esetleg nem e esik az elmebeteg kategóriába, hogy együtt voltam egy pasival, aki “télleg” mindent elkövetett, ami tévedés, folyamatos, tervelt megcsalás, a nőjevel való röhögtetés, kibeszelt a hátam mögött stb es meg ezer egy dolgot tudnák sorolni

Minderre kb masfel ev utan jöttem rá, mert nem tudtam elképzelni felfogni, hogy létezik ilyen aljasság és emiatt nem láttam mert nem értettem a jeleket.

De ennek ellenere meg masfel evet töltöttem vele, igaz szenvedve es már sejtve hogy nem fog változni, próbáltam szakítani de vissza zsarolta magat durva dolgokkal is fenyegetett.

Tehat nem volt az a szép békülős szex sem.

De csak mostanra függetlenedtem tőle lelkieg is tehat mar nem rágódom rajta es a tettein. Igaz, mar nem is akarok vele egy fél órát sem eltölteni. Tehát sunyin kiosontam a kapcsolatból mert mar testi közelséget nem tudtam elviselni ennyi csalódás után, amiert ő sosem kért elnézést sőt be se látta.

Nem tudom hogy hogyan tudtam ezzel az erkölcsi es testi fertő emberrel ennyi időt eltölteni?

Mondjuk gyanítom, hogy időnkent prostikat is latogatott es nem szereti a gumit, magara es egeszsegere nem ad két banit.

Mondjuk mikor vele talalkoztam rossz lelki állapotban voltam, nagyon kimerült idegileg es kellett valami ami a figyelmemet eltereli a fájdalomról ami éreztem (nem pasi miatt, egyeb súlyos családi gondok)

De tenyleg nem értem hogy tenyleg nem vagyok normalis, pszichotikus vagyok? Nem ertem a döntésem, úgy érzem csomó hulyeseget csinaltam az eletben azáltal, hogy naivan ítéltem meg az embereket es mikor rájöttem mindenre akkor meg nem leptem mert addigra kötődtem.


márc. 30. 23:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet ennyire rosszul voltam lelkileg es most jöttem helyre valamennyire nem tudom
márc. 30. 23:16
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy nálad is van valami enyhébb pszichés zavar, ha az ilyen akciók után azonnal nem voltál képes szakítani.
márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, a tudatosítás maradt ki, mert folyton annyi minden történt velem es a családommal, hogy nem volt időm felfogni, hogy miben vagyok.

De nem tudom pontosan hogy történt

márc. 30. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenesetre én a helyedben lehet keresnék egy pszichológust ahol tudok erről beszélgetni, hogy fel tudjam dolgozni.


"Mondjuk gyanítom, hogy időnkent prostikat is latogatott es nem szereti a gumit, magara es egeszsegere nem ad két banit."


Ennek fényében pedig elmennék egy vizsgálatra is.

márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most egy ilyen vizsgálatot idegileg nem bírnák ki, félek, újabb stressz
márc. 30. 23:26
 6/9 anonim ***** válasza:

"De ennek ellenere meg masfel evet töltöttem vele, igaz szenvedve es már sejtve hogy nem fog változni, próbáltam szakítani de vissza zsarolta magat durva dolgokkal is fenyegetett.


Tehat nem volt az a szép békülős szex sem.


De csak mostanra függetlenedtem tőle lelkieg is tehat mar nem rágódom rajta es a tettein."


Hát ha féltél tőle, nem tudtál tőle sehogyse megszabadulni lelkileg, szeretted annak ellenére amit megtett veled talán nem meglepő, hogy maradtál. Az ember míg szereti a másikat és közben fél tőle képes arra, hogy még másfél évig húzza.

Ha úgy gondolod, hogy rád fér a terápia és van rá keret akkor menj terapeutához.

Lehet felfedi az igazságot veled kapcsolatban.

De én személy szerint nem jelenteném ki, hogy valamilyen mentális betegség áll mögötte.

márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


Ha így állsz jelenleg akkor nagyon nem vagy rendben. Szerintem a kapcsolatosdit messze kerüld el, még rendbe nem hozod magad, mert ha ennyire mélyen vagy, akkor nem fog egyszerűen működni a kapcsolat.

márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is keresek kapcsolatot már letettem róla végképp, jobb így csak legyen nyugtom
márc. 30. 23:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem voltál jól lelkileg, plusz nem voltál elég tudatos, gyenge lábakon állt az önbecsülésed és az önismereted.

Ha most nem is vágsz másik kapcsolatba jó ideig, szakembert akkor is javasolnék.

márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!