Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk több mint 3 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk több mint 3 éve, azóta sem találtam senkit akit úgy szerettem volna mint őt. Mi van, ha ő volt az igazi? Rosszul bánt velem, de én halálosan szerettem. Tűrtem mindent, csak vele lehessek. Végül én szakítottam. Mi legyen?

Figyelt kérdés
azért szakítottam, mert akkor már nem bírtam tovább amiket velem tesz,sajnos nem változott jó irányba,hiába ígérte.3 évig voltunk együtt,eddig tűrtem mindent és végig szerelmes voltam. szerettem és az eszemre hallgattam, kidobtam. azóta se tudom elfelejteni, ő már próbált visszakapni azóta többször is. mit tegyek? lehet h ő volt az igazi? van még esélyem rá,h lesz még egy ilyen óriási szerelem az életemben vagy ilyen csak 1 van?? 28/N
2016. ápr. 5. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan ez volt velem, annyi különbséggel,hogy én 4 évig türtem,hogy lábtörlönek használjon.aztán egynap összeakoltam és szó nélkül eljöttem.nagy szerelem volt,rengeteget szenvedtem miatta. Kb 8 hónapig senkivel nem voltam hajlandó beszélni.aztán rájöttem,hogyha ö is annyira szeretne mint én öt,akkor soha nem bánna így velem me arra is, hogy emberek nem változnak.néha még mindig gondolok rá és ez már majdnem 3 éve volt.de öszintén szerintem jobb egyedül mint egy olyan ember mellett aki csak boldogtalanná tesz
2016. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de én még így is boldog voltam, tudom jó nagy hülye vagyok, de ez az igazság
2016. ápr. 5. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul bánt veled biztos, hogy nem ő volt az igazi, talán csak azért érzel így, mert hiányzik és még nem léptél túl rajta.
2016. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Majd amikor túllépsz rajta végre és mersz nyitni mások felé, rá fogsz jönni, hogy mennyivel normálisabb ferfiak is vannak a világon.
2016. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
60/3 az annyi, mint 20.. Akkor ezek szerint alsó hangon 20 időközi szakítással akarod leélni az életed? Ez ám az életcél. Gratulálok.
2016. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rosszul bánt veled,ergo nincs miről beszélni.

Rosszul bánt veled,leépített lelkileg, önbecsülésileg, ömbizalmilag,ergo elhitette veled,másnak úgyse fogsz kelleni.

Volt erőd szakítani, bravó, bravó!!! :)

Lehet még óriási szerelem az életedben, 28 évesen,ha foglalkozol magaddal, pár évet le is tagadhatsz.

Ez olyan,lehet akkor botlasz valakibe,amikor nem is gondolnád.

Nem szabad, hogy csakis a párkeresés körül forogjanak a gondolataid.

Bármikor belefuthatsz egy olyan embernek,akit igazán megtudsz majd szeretni.

Fel a fejjel! :)

2016. ápr. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, vagy túl lépsz rajta, vagy visszaszerzed. Ez rajtad áll. Ő próbált visszakapni szeretett, te neked így rossz szereted. Rosszul bánt veled? Biztosan rájött már ő is. Én hiszek abban, hogy ha mindkét fél akarja lehet jó a legrosszabb dolgokból is. A kapcsolatokból tanul az ember.

Viszont az is fontos, hogy mennyi idő telt el a szakítás óta. Mert nyilván nem 1 hét, de nem is egy hónap, hogy túl legyél rajta. Az ilyen hosszú kapcsolatoknál, akár félév is lehet, vagy több. Az meg hogy rosszul bánt veled, és nem szeret... akkor miért lett volna veled, miért akart többször visszakapni? Lehet, hogy ilyen a természete simán, ha szereted, akkor elfogadod, hogy ilyen és ezzel együtt szereted. És ha összejöttök tisztázod, hogy azért jó lenne ha változtatna. Ha még nem adtál mégegy esélyt, én azt mondom adj neki. Ha vége kell hogy legyen úgyis vége lesz, ha meg nem akkor úgyse.

2016. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!