Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek magammal? Soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haver Béla kérdése:

Mit kezdjek magammal? Soha egy rossz szót nem szóltam a nőkről, mindig megvédtem őket férfi társaságban is, hiába nem volt ott egy nő sem, nem türtem, hogy ilyeneket mondjanak "minden nő k* rva" illetve "le kell őket sz** *tni".

Figyelt kérdés

És itt vagyok 28 évesen, szépet egy nő se mondott nekem, a bunkó csajok beszóogattak világ életembe "de ny omi" meg hasonlók, a rendes csajok meg "csak barát vagy a szememben".


Néha kedvem lenne elmenni egy hivatásoshz, hogy elveszítsem tudjam mien, majd jól berúgni és me gölni magam. Annyira rossz, hogy lényegében semmi különbség nincs se a rib i csajok; se a "rendes" csajok között. Mind felszínes. Élni sincsen kedvem. Magányos vagyok. Mit tehetnék?



2014. dec. 18. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Amihez néha kedved lenne azt verd ki a fejedből.... NE keresd a szerelmet. A legváratlanabb pillanatban amikor nem is számítasz rá meg fog találni és akkor úgy fogod érezni, hogy te vagy a legboldogabb ember a világon. Légy türelmes és élvezd az életet....NE DOBD EL MAGADTÓL!!!! Más élni akarna mégsem adati meg neki (pl betegségnél :( )
2014. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Én majdnem 21 évesen vagyok így, őszintén én is most keresgélek a hivatásosok között, ez volt az utolsó karácsony amit így töltök el, ezt még tavaly megígértem magamnak. Még idén 20 éves maradok jövőre meg már 21 leszek és az 100% hogy nem így mint most!
2014. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is,és én sem tudom hogyan tovább....

Hát nem sok mindent tehetsz,minél kevesebbet gondolj ezekre.Ez van sajnos,bele kell törődni. :/

23/F

2014. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem tedd amit jónak látsz mennyi el prostizni de ki ne nyírd magad
2014. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ezért nem kell védeni a nőket. Most a saját bőrödön tapasztaltad meg milyenek is valójában.
2014. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudjatok meg!

De legyen már bennetek annyi magabiztosság,hogy összeszedtek valami csajt mondjuk egy szórakozóhelyen, nem nehéz, sőt...szinte maguktól másznak rátok,még akkor is ha nem vagy egy adonisz.

Csak annyit kell tenned,hogy elmész egy discoba, és fogsz egy csajt aki első ránézésre kapható, elkéred táncolni, aztán rányomulsz. Három dolog történhet: 1.Táncoltok,csókolóztok, esetleg haza is viszed és lesz egy jó estéd. 2.Táncoltok,csókolóztok és többet nem enged, akkor is volt egy jó estéd. 3.Nem engedi,hogy megcsókold, akkor csak táncoltok majd szépen elbúcsúzol és keresel egy másikat.


Igaz, ez valószínűleg nem az,amire vágysz, de akkor is jobb,mint k**vázni menni. Szerintem!

Soha nem tudtam együtt érezni az ilyen emberekkel, akik sajnáltatják magukat, mert kérlek te most épp ezt csináltad. Mégpedig azért nem szeretem ezt, mert volt egy kis időszak az életemben, amikor sok baj volt a családomban, és lelkileg tönkretett. Na ekkor én ugyan nem nyilvánosan, de egyedül csöndben sajnáltattam magam. De egy idő után rájöttem, hogy semmi de semmi értelme! Neked kell tenni, ha bármit is el akarsz érni az életben! Neked kell felállni és kicsit tökösebbnek lenni! Mert minden az önbizalmadon múlik! Kismillió olyan ismerősöm van, aki nem fullos külsőre, vagy épp még csúnyácska is , de van önbizalma(vagy éppen úgy csinál,mintha lenne) és már nem egy csajjal volt és nem egy kapcsolata volt.

Szóval szedd össze magad, azt mondom kezd azzal,hogy buliban csajozol, nem mondom hogy d*gd is meg, csak csajozz, rá kell érezni mi kell a nőknek, hogy kell velük bánni.Pl a legtöbb nőt bármire rá lehet venni, ha van szöveged, ha elő tudod adni a szépet. Utána hidd el minden könnyebb lesz, neten is ismerkedhetsz,próbálkozz, de ne add fel! Én ezt tenném a helyedben!

2014. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ó Drága... Mindig megvéded a nőket, és mégsem mondanak neked soha semmi szépet? Én úgy megölelgetnélek!


DE. Tényleg ne sajnáltasd magad, és ne alázkodj meg! Hidd el, egy nőnek is nagyon kellemetlen, ha azt látja, hogy egy pasi lemegy kutyába miatta és csakis tőle függ - az önállóság és a függetlenség (gondolati értelemben is!) viszont nagyon vonzó. Ez nem jelenti, hogy ne lehetnél kedves a lányokkal és ne védhetnéd meg őket.

2014. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk változtathatnál már végre a hozzáállásodon és megtanulhatnád, hogy mikor érdemes kinyitni a szádat. Senki nem fog valamibe is nézni ha az átlag ostoba f@5zokat mész szépen okosan kioktatni egyedül. Milyen baráti, ismerősi köröd van neked? Milyen helyen laksz és miért van közöd annyi olyan emberhez? Időben tovább kellett volna lépned és olyanokkal tölteni az idődet akikkel meg is éri.
2015. márc. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Èn is 14 vagyok. Soha nem volt senkim. Ha lenne egy baratnom arra ugy vigyaznek mint... Tudtok szorozni? Ok. Mint egy lamborghini aventadorra szorozva 50 szer.
2016. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!