Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Választanád önmagad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanád önmagad?

Figyelt kérdés

Kizárólag a külsőd alapján, ha ellenkező nemű lennél, és elmennél magad mellett akkor vissza néznél, tetszenél önmagadnak? A belső értékeket hagyjuk, mert ott az emberek zöme szerelmes magába.


Szóval a külsőd alapján te bejönnél magadnak mint nő vagy pasi?



ápr. 5. 18:16
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

8 nézd meg a shrecket. Ha zöld vagy imádni fogod azt, aki szintén zöld.

Amugymeg a rondaságok teszik az embet különlegessé.

Egy srác milliardosra kereste magát az elállo fülei miatt akkora reklámarc lett

Meg ott van a kiállo fogú kislány is a többmilliós nézettséggel

ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
74%

10

Ja, csak az ok-okozat sorrendjét cserélted fel, de sebaj. :D

ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
0%

12 nem feltétlen van csere ok okozat kozt.

Az utód első számu szempontja a túlélés életbenmaradás. És első számu a szempont hogy a szülő ellássa.

ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
Szülőtől függ az utód élete. Ha az magára hagyja, akkor kapa, a természet törvényei szerint.
ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

Vagy ő. A face posztok sztárja

[link]

ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 Leclerc ***** válasza:

Hát sok nőt vernek otthon, meg sok helyen nem csinál semmit otthon a férfi.

Az ilyenek helyett szerintem jó lennék, de akinek van normális lehetősége is, annál esélytelen vagyok.

ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
62%

13

De könyörgöm, ez még elméletileg sem állja meg a helyét (nemhogy tudományosan), hiszen a gyereknek akkor van a legnagyobb szüksége a gondoskodásra, amikor még baromira nem hasonlít senkire, és a növekedés során minél inkább körvonalazódni kezd a fenotípus, annál kevésbé van ráutalva a szülőre.


Ha pedig evolúciós szempontból nézzük, még nagyobb hülyeség, hiszen az állat rohadtul nem tudja, hogy ő maga hogy néz ki, tehát fogalma sincs arról, hogy a kölyke hasonlít-e rá vagy sem.

És nyilván magának a fajnak a tulajdonságait hordozni fogja, de olyan opció meg nem létezik, hogy a farkaskölyök bálnának nézzen ki, pont a genetika miatt. Nem azért néz ki farkaskölyöknek, mert ez előnyös számára, hanem mert NEM TUD máshogy kinézni.

ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Nem. Teljes mértékben megértem, hogy miért nem kellek a férfiaknak; ha az lennék, én is szép arcú , jó minőségű hosszú hajú, karcsú, de szép kerek mellű és fenekű, formás combú nőt akarnék. Én meg ronda arcú, pocsék minőségű hosszú hajú (rövidebb nekem tilos, még ezt a hosszút összefogni is, mert azonnal durván rondít), formátlan vékony vagyok.
ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
0%

17 nem vitatkozom.

Egy uj meglátás akinél kiveri a biztosítékot az nekem nem vitapartner.

A dns nem véletlen okoz hasonloságot egyed es utód közt. Ezek nem természeti hoppák csak úgy.

ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
0%
Uj meglátás alatt nem azt értem hogy az info lenne újkeletű, hanem Neked uj csak
ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!