Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a külső nem fog meg, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a külső nem fog meg, meg akkor ronda lányként soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és objektíven ronda az arcom és még más egyébb bajom is van.


Sokan azt mondják, hogy a külső megfog és a belső megtart, de van aki kegyes hazugságként azt mondja, hogy bele szerethet egy férfi úgy is egy nőbe, ha megkedveli a személyiségét, de ez egy nagyon kegyes hazugság.


ápr. 7. 10:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt akartam írni, hogy nagyon nagy kegyes...
ápr. 7. 10:17
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Van rá példa. De pl nekem nem menne. Amúgysem voltam még soha szerelmes.
ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Keress fel egy pszichológust!

Erősan ajánlott számodra.

Ez már megszállottság amit csinálsz.

ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%
Ne magadból indulj ki! Mi férfiak, ha egy nő személyisége megfog, a külsejét is szépnek látjuk. Annyit kellene tenned, hogy észreveszed a saját szinteden lévő férfiakat is, de mivel nőből vagy, ez nem fog menni.
ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj ha így állsz hozzá, mármint, hogy kegyes hazugság az, hogy a lelkedbe, beléd tud beleszeretni a férfi és közben megtetszel neki külsőre akkor beléd senki se lesz szerelmes.

Eleve pesszimista vagy, negatívan állsz az emberekhez, főleg a férfiakhoz és az sugárzik belőled kifelé. Akinek működik a 6.(vagy 7.?) érzék, nagyon jó emberismerő az nem fog veled valószínűleg még barátkozni sem és akinek később esik le milyen ember vagy el fog hagyni.

Ráadásul nincs önbizalmad, önszereteted ami még inkább rátesz a lapátra.

Állandóan lesnéd, hogy ugyan mikor lép félre a másik, féltékeny lennél, nem hinném el, hogy valaki szeretni tudna téged azért amilyen vagy.

Nincs esélyed hosszú távon normális lelkületű férfi mellett. Esetleg hasonló lelkisérült emberkénél akivel tönkretennétek egymást.

Tehát vagy összekaparod magad belülről, vagy szívni fogsz.

Te döntésed...

ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, már megint te! A férfias arcú és nagyorrú kérdező, aki plasztikai műtétre akar menni, de még nincs rá elég pénze, ugye? Pszichológushoz menj mint írta valamelyik válaszoló, abnormális amit csinálsz.

A múltkor írtad, hogy még ismerkedni se mersz mert csúnya vagy, vagy ismerkedtél és nem jött össze. Hm, de annak se jön össze aki a világ szépsége.

Mindenki csalódik! Te azt hiszed hogyha szebb leszel akkor már minden szuper lesz. De nem lesz hiszen nem tudod saját magad elfogadni és másokat veszel elő, hogy hazudnak neked. Hogyan akarsz te párkapcsolatot ami boldog, kiegyensúlyozott ha te nem vagy az?

ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
30+ ronda nő vagyok. De, lehet. Csak olyan, akihez te biztosan nem vonzódsz, és talán ő sem hozzád. Egyéb (jobb) lehetőség híján egymással beérős alapon.
ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ezt a kérdést is te írtad ki.


Most nem tudom, hogy trollkodsz-e, igazából nőnemű vagy-e, de igazából nem számít.

Egyszerűen nem vagy normális, ez sajnos tuti-fix. Kezeltesd magad, rád fér!

ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Már megint a transzexuális adja ki magát 21 éves lánynak.


Unalmas vagy már.

ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok transz. Trollkodj tovább.
ápr. 7. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!