Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon akik itt leszólják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akik itt leszólják a másikat, ők hogy állnak ugyanazon a területen?

Figyelt kérdés

Eddig csak olvasó voltam, azonban kíváncsivá tett, hogy itt mindenki tökéletes, aki hozzászól?! Mert időnként azt érzem, hogy olyan magas lóról beszélnek a kérdezőkkel a válaszadók, hogy lassan fénnyé válnak...


Bízom benne, hogy ember módjára tudjuk megvitatni a témát, tényleg érdekel, hogy mit érez ilyenkor az, aki random emberekbe áll bele és szólja meg azért, mert nem tökéletes?! Eleve nem létezik véleményem szerint olyan, hogy tökéletes, maximum ideális, az viszont nem mindenkinek ugyanazt jelenti.


Értem én, hogy idegesítő, amikor állandóan nyavalyog valaki és kifogásokat keres, ám sokaknak ez az egyetlen módja annak, hogy ne önmagát eméssze fel, hanem valahogy kiadja a szarát.


Mi a véleményetek a témáról? Melyik oldalról vagytok érintettek?


ápr. 9. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sokszor teljesen jogos a leszólás, mert nagyon retard megnyilvánulásokat tesznek egyesek.
ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, mert nem tökéletes, biztos, hogy nem szólják meg. Ahhoz azért sokkal több kell és ezt hozni is szokták.
ápr. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a tökéletességről szól. A legtöbben úgy adnak tanácsot, hogy ők is átélték, tanultak belőle és megosztják, hogy más ne a saját hibájából tanuljon. Miért kell mindent támadásnak venni?
ápr. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sok sértett alak van itt....
ápr. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ne haragudj, arról most mi jot lehet elmondani, ha valaki bántalmazó kapcsolatban van, megcsalta a párját, vagy mástól terhes? Meg kellene veregetni a vállukat érte vagy mire gondolsz?
ápr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!