Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! A saját korosztályodban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A saját korosztályodban lévő férfiaknak kb. hány százaléka számít vonzónak a számodra a külseje alapján?

Figyelt kérdés
A szimpátia, pénz és egyéb faktorokat most próbáljuk figyelmen kívül hagyni, csak a külső adottságok alapján próbálkatok meg választ adni.
ápr. 11. 08:54
A kérdező szavazást indított:
Kevesebb mint 1%
1-5%
5-10%
10-20%
20-30%
30-50%
Több mint 50%
15 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez marha nehéz. Nem fogok ilyesmit érezni, ha nem tudom, milyen a személyisége és egy szót se beszéltem vele. Egyébként sem nézegetek senkit.
ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
😂😂😂
ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A boldogság nem létezik ***** válasza:

2. Az ilyen hasznos válaszokért szeretjük a gyakorit...


Kérdező


A férfiaknak olyan 0-1% környéke a szép, van vagy 90-95% átlag, a többiek kifejezetten rondák.

ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

27 éves vagyok, nem tudom pontosan mi számít az én korosztályomnak.


De mondjuk a 20-30 közötti férfiak 60-70%-a vonzó.


Bár nyílván sok minden beleszámít mert nem mindegy, hogy sportos, intelligens, friss diplomás 25 évesről van-e szó, célokkal,tervekkel stb, vagy mondjuk egy 25 évesen 4 gyereket nevelő, közmunkás cigány férfiról.


Ne fogalmazzunk úgy,hogy a normálisak közül 60-70%vonzó.

ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
3. Ha van egy jóképű az meg tuti meleg, de minimum biszx.
ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

" 90-95% átlag"

Hát az átlagot nem így definiálnám. 😂

ápr. 11. 09:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Erre nem olyan könnyű válaszolni, a saját korosztályom kb 35-49 (én 39), itt olyan 20-30% körül mondanám, bár miota férjnél vagyok annyira nem nézegetem őket.

De néha látok olyan huszonévest is ahol az átfut az agyamon, hogy "oh ha 20 éves lennék ráhajtanék", de akár olyan 50 körülit is, akire szintén azt mondom hogy "hmmm"


Az a baj az én korosztályomban már a legtöbben pocakosak, kopaszodnak, vagyis minden ismeretség nélkül, csakis a külső alapján az előbb említett 20-30 %, az inkább 10 alatti.

(Egyébként férjem is felül majdnem teljesen kopasz, és nemrég vagyunk együtt, már igy jöttünk össze. Nem is ezért szerettem bele)

ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 31 vagyok, pont az a korosztályom, ahol ránézésre nem mindig tudom megmondani, hogy valaki beleesik-e a kategóriába vagy sem :D Ha 30-40 között nézem, akkor vannak, akik 25-nek néznek ki, mások 45-nek, szóval nem egyszerű ez alapján belőni és átlagolni.

De azért alapvetően a legtöbb korombeli pasi még viszonylag jól tartja magát. Ebben a korban már lassanként kezd látszódni, hogy ki foglalkozik az egészségével és ki az, aki évek óta amortizálja magát (dohányzás, alkohol, xar kaják és tespedés), de azért még a legtöbben a vállalható kategória. De tényleg nem tudnék százalékot mondani, mert amikor megyek reggel a metrón, a reggeli kómázós, savanyú fejű tömegből nagyon nehéz megmondani, hogy akit vonzónak látok, az a "korombeli" kategória, vagy csak sok a szakálla és azért tűnik úgy, egyébként egy 10-essel fiatalabb, vagy pont, hogy csak korán őszül/kopaszodik, és azért tűnik idősebbnek.

ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak úgy első ránézésre 10-20% körül. Beszélgetés után lehet már 40-50% is. Az átlagos férfiak is vonzók lesznek egy jó személyiséggel, ha lazák, viccesek, intelligensek. De az baromi ritka, hogy csak úgy látok egy random férfit állni a villamoson aki bámul ki az ablakon és azt gondoljam, hogy hú de vonzó.
ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1% tetszik
ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!