Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen külső tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső tulajdonságok vannak egy férfiban, amik miatt kuka lesz számodra? Minden apróságra kíváncsi vagyok. Lehet privátban is írni, aki esetleg fél hogy le lesz pontozva miatta.

Figyelt kérdés
ápr. 10. 09:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Külsőre ha túlsúlyos, nagyon vézna vékony, ezeken mind lehet változtatni megfelelő fehérjedús étkezéssel és sporttal, kapafogút mert nem vonzó és lehet változtatni fogszabályzóval rajta, és a hiányos fogú stb igényteleneket mondanám, tehát minden olyan amiken lehetne változtatni, de nem teszik. Az hogy valakinek nem szabályos szép arca van engem egyáltalán nem zavar, tetszett már nekem nagykorrú még elálló fülű is, de mindezek mellett igényes és sportos volt, senki sem tökéletes jóképű Brad Pitt, de nem is kell annak lennie! Viszont van egy kizáró ok nálam, amiről a másik nem tehet és nem hibás nyilván, de nekem nem passzol, ez a kis péniszméret sajnos, ne ezért leleszek pontozva és krvázva is, de vállalom!
ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
*nagyorrú
ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Asszimetria az arcon, vagy pl nagyon kiálló áll. Nagyon vékony test. Keskeny vállak. Csúnya arcbőr. Túlzott szőrösség. (Miután ismerkedtem egy olyannal, akinek a háta is fekete szőrös volt elég dúsan, felkerült az elkerülendő listámra ez a pont is...)
ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm!


Én speckó nem haragszom, nem qrvázok le senkit, sokkal jobban értékelem az őszinteséget. Nyilván van aki viszont igen, ezért is írtam, nyugodtan lehet PM-ben írni aki biztosra akar menni.

Nem ismerkedési szándékkal írtam ki a kérdést, csak tudni szeretném mik a kilátásaim.

Véleményem szerint a nullához közelít és jobb ha elásom magam, csak szükségem van még megerősítésre.

ápr. 10. 09:36
 5/17 A kérdező kommentje:

3


Nyilván a másik véglet is problémás. Nekem szinte szőröm sincs. :(

A testem olyan mint egy lányé.

ápr. 10. 09:38
 6/17 anonim ***** válasza:
13%

Minimumok hogy ne legyen igénytelen, tudjon öltözni, legyen kocsija, ne legyen bántalmazó alkoholista drogos füves bi vagy nőzős.


Ezen kivul pl

Arc, ne legyen kalácsképű cipófejű, vagy kerekfejű, ne legyen a szakálla kesze kusza hiányos, vagy szakállas, szemuveges, fogszabályzós kancsi elállo fülű szeplős szemölcsös anyajegyes, ápolatlan vagy kisfogú, vékonyszájú, fülbevalós, zselés befésült, dauerolt festett hajú, kopter, piercinges fultágítós, tájszólásos, motyogós, flegma, negatív, kritizálós, semmit bele nem tesz randira nem hív, de mikor jövünk má össze kérdező stílusú paraszt.

De sorolhatnám a végtelenségig mert ez még csak a fej.



Nemhogy azt kérdeznéd,nmi kéne és nem azt hogy mi nem.

ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sosem kell elásni magad. Én személy szerint a nagy, mackós alkatú, szőrös pasikat kedvelem, na de több barátnőmnek is herótja van az én ideálomtól, ők kifejezetten a vékony, lányos alkatú, szőrtelen férfiakat kedvelik (és így volt ez kamaszként is és most 30+ is) :D Szóval attól még, mert én leírom, hogy nekem a keskeny váll-csípő, vékonyabb comb, mint a karom, szőrtelen test, stb eléggé visszataszító, attól még másnak lehet, hogy pont ez a zsánere. Én személy szerint inkább élek együtt egy kis túlsúllyal (lásd: mackós, aputestű, stb alkat), minthogy vézna párom legyen, de más meg ezerszer előbb választ valakit, aki vasággyal együtt sincs 50kg, csak nehogy legyen rajta egy kis felesleg. Szóval ez annyira, de annyira egyéni... Ismerősi körben amúgy mindenféle formájú, alkatú, magasságú és szőrösségű férfinak van párja, családja, szóval azért nem érzem indokoltnak ezt a negativitást. Ha nincs semmi látható betegségből származó deformitása valakinek, akkor tuti, hogy nem reménytelen a párkeresés. Nyilván nem egyszerű, én ezt értem, de azért nem reménytelen.
ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
6-os szerintem neked senki sem jó! Maradj magadban!
ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
6-os van egy pár amivel egyetértek, de ilyen hogy szemüveges amiről nen tehet és nem befolyásolja a szépséget, szeplő, anyajegy amiről szintúgy nem tehet és nem gáz. Fogszabályzós sem tudom miért gáz, ő legalább tesz azért hogy ne legyen csili csálé, vagy kapafoga, zselés haj is baj pfff
ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a kövérség és extrém véznaság is kizáró ok.

Illetve csatlakozom az elsőhöz, a kis péniszméret szintén kizáró ok sajnos.

Arccal kapcsolatban nincsenek elvárásaim, a legkülönbözőbb arcú férfiak is tetszettek már.

Legutóbb pl egy elállófülű, kicsit nagy orrú, szemüveges férfiért voltam oda, valamiért szépnek láttam.

Magasság sem számít nekem. Illetve de számít nyilván, volt már 3-4 centivel alacsonyabb párom tehát kizáró oknak semmiképpen nem mondanám.


33/N

ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!