Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek megvan a párja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek megvan a párja az életben?

Figyelt kérdés
Valóban létezik, hogy két embert egymásnak teremtett a sors? Úgy vélem ez csak reménykeltésre jó, hogy sose add fel.
ápr. 12. 00:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem igenis van ilyen,h egymásnak teremtett a sors kèt embert.
ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Honnan lehet tudni, hogy valakit nekem szán a sors?
ápr. 12. 01:10
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
vannak ossszeillio emberek..csak a nem osszeillokel vannak ép parban.
ápr. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Ezo kategória.
ápr. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
45%
Tartom #4est, emelek egy "Nem"-mel.
ápr. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%

Vannak akiknek igen. Vannak akiknek nem.

Bár azt vettem észre az ugyanolyan emberek nem jönnek ki jól egymással hosszú távon.

ápr. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés: szerintem igen is, meg nem is.

Azért igen, mert sokmilliárd ember él a Földön, így lehet, hogy nem éppen itt, Mo.-n, hanem máshol van a "párom", így "nem" is egyben, mert pl.: nem fogok tudni elmenni pl.: Montevideo-ba eljutni az esetleges páromhoz, akiről még nem tudok.

ápr. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Előre? Fixen nincs.
ápr. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Dumának jó, mert aki párt talált az nyilván mondhatja ezt, ugye, hogy a sors nekem szánta, stb. Na és aki nem talál, jogosan tenné fel a kérdést: Neki mért ez a sorsa? Ja, karma. Ha ezt tovább fejtegetnénk, tényleg inkább ezo kategória. Ugyanúgy nem szeretem ezt a szöveget, mint azt sem: A dolgok úgy történnek, ahogy történniük kell. Szerintem ez a nulla felelősség vállalást hozza magával. Ebből következhetne az újabb kérdés: Mért van az, az egyik ember boldog életet élhet, a másiknak nehéz, tele van sorscsapásokkal, jön egyik a másik után? Szóval hagyjuk. Valakinek összejön a boldog párkapcsolat, az becsülje meg és örüljön. Valaki pedig nem ilyen szerencsés, örök magány vár rá, és pont. Igen, én is úgy érzem, ez a mondat inkább csak arra jó, mikor elszomorodsz, hogy egyedül vagy, tudják mondogatni neked, hogy ne add fel.
ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

A GyK valóban Ezotériának írja, de ez inkább spiritualitás. A kettő nem is ugyanaz.


Én hiszek benne, hogy legtöbb embernél igen. Abban is hiszek, hogy egy elmeroggyant 40 éven felüli exbarátomnak lett volna párja és az elmebajával taszított el magától mindenkit. Ahogyan barátként engem is. Tehát ilyen szempontból az mondható, hogy valójában a kitaposott élet is ugyanúgy elrontható. Én pedig ilyen hittel mentettem meg a kapcsolatomat és a páromat.

ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!