Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mindenkinek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenkinek meg van a maga párja az életben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, csak ha a fiú túl csúnya, v a lány túl válogatós, akkor nem fognak összejönni.
2011. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Fordított esetben is igaz.

A lány túl csúnya, vagy a fiú túl válogatós akkor nem fognak összejönni.


:-)

2011. szept. 23. 17:37
 3/13 napietus ***** válasza:
100%
nm, z butaság. én úgy gondolom, hogy valahány ellenkező embert ismerünk, abból valahánynak tetszünk, abból valahány nekünk is tetszik, abból néhánnyal lesz is valami, ezekből pár szerelem lesz és abból egy megmarad, az lesz a férjünk/feleségünk.
2011. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Én az ilyen 'nagy ő', 'igazi' stb. dolgokban nem hiszek. Szerintem mindenki esetében van egy csomó ember, akinek a személyiségével az övé jól tudna együtt létezni. Ebből a sokból van pár, akivel kölcsönös a szimpátia, és aztán lesz 1-2-3, akivel hosszú távon is boldogan működik a dolog.

De azt ne akarják nekem bemesélni, hogy itt állunk majdnem 7milliárdan, és abból csak 1 az igazán nekem való. És ha ő éppen a mongol sztyeppén legelteti a jakot? Akkor kötelességem boldogtalannak lenni egész életemben? Ne vicceljünk már...

2011. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, utolsó vagyok, 17:40-essel majdnem ugyanazt írtuk :)
2011. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én nem a Nagy Ő -re meg az Igazira gondolok egyáltalán.

Csak hogy mindenki megtalálja-e a maga párját az életben, vagy van olyan aki annyira szerencsétlen, hogy eddig sosem sikerült neki egy normális hosszan tartó kapcsolat sem?

2011. szept. 23. 17:49
 7/13 napietus ***** válasza:
van olyan, aki nem is akar ilyesmit, mert egyedül érzi jól magát. meg van, akinek tleg nem jön össze semmi. akkor el kell gondolkodni, hogy ha minden hülye szembe jön, nem én mentem-e setleg a lehajtón fel...
2011. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"2009-ben 6.744 milliárd volt a Föld népessége, amelynek 5o.5 százalékát férfiak, 49.5-át nők alkották. 3.8 milliárd tartozik a 18-5o éves korcsoportba. Ha feltételezzük, hogy ezeknek a 8o százaléka a harmadik világ legnyomorultabb országaiban él, börtönben ül, őrült vagy hasznavehetetlen, marad a 2x38o millió normális ember a két nem képviseletében. Becslések szerint minden ötvenesik emberrel vagyunk affinitásban, vagyis 7.6 millió azoknak a személyeknek a száma, akik első látásra képesek megdobogtatni a szivünket. Ha feltételezzük, hogy ebben a csoportban minden ötödik vall hasonló elveket és nézeteket, legalább 1.52 millió tökéletes társ él valahol, aiki csak arra várnak, hogy rájuk találjon."


Persze elég gáz, ha mind az 1.52 millió Kinában él. :)

2011. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

Fordított esetben is igaz.

A lány túl csúnya, vagy a fiú túl válogatós akkor nem fognak összejönni. "

Én ezt cáfolnám....

Szerintem egy nem szebb lányak több az esélye mint egy rondább fiúnak....akármien nő széteszi a lábát akkor már áramlanak is az emberek és válogathatnak,de ha mi fiúk megyünk oda a csajhoz hogy dugunk akkor már vagy pofon vagy lessz belőle valami de többnyire ez nem nyerő....nekünk pasiknak meg olykor tök mindegy hogy kivel,csak répázzuk meg az kiszemeltetet...

2011. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Válaszolni meg elfelejtettem...

Szerintem mindenben meg van a párunk,vagy a másik felünk aki kiegészít minket...Nem azt mondom hogy a nagy ő ben hiszek hanem, csak azt hogy tudom hogy van az a nő akivel egyszer majd boldogan élhetek valameddig,csak nem találom:(

2011. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!