Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkinek csak egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek csak egy igazi szerelem jut az életben?

Figyelt kérdés
18. évesen volt az első szerelmem, mivel az volt életem első komolyabb párkapcsolata és az első mindenben azt hittem, hogy ennél nem lehet jobb. Aztán vége lett és utána nem voltam képes szerelembe esni. Majd rá pár évre jött egy lány aki az elején nem is tetszett több gond is volt, már az elejétől látszott, hogy talán nem is vagyunk egymásnak teremtve és akkor valami megváltozott bennem és őrülten megszerettem, olyan szinten, hogy képes voltam magamra tetováltatni a dátumot amikor először találkoztunk, tervezetük a közös életünket a lehető legboldogabb voltam minden és mindenki más megszűnt körülöttem. Aztán vége lett és a fájdalom miatt majdnem ráment az életem és a munkám is de ennek már több éve. ezzel nem is lenne probléma de nem tudok újra szerelembe esni és nem is a lány hanem ez az érzés hiányzik az életemből. Rengeteg párkapcsolaton vagyok már túl és tudok szeretni, de az ennek a nyomába sem ér. Ezt az érzést keresem azóta is de sajnos nem talál rám. Szerintetek mindenkinek csak egy igazi mindent elsöprő szerelem jut az életben?

2015. nov. 2. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen női felhozatal mellett, ami manapság uralkodik a világban, nem is csodálkozom, hogy nem tudsz szerelembe esni. Hiszen én sem tudok pont emiatt. Nagyon kevés az a nő, aki szellemi, érzelmi és fizikai szinten is ott áll, ahol állnia kell.
2015. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonlít a történetünk, bár én nem azért estem össze teljesen, mert elveszítettem életem szerelmét, hanem mert volt egy borzasztóan rossz, hosszú kapcsolatom, amiből féltem kilépni. Azóta bizalmatlan vagyok mindenkivel szemben, kivéve egy embert, akiért minden megtudnék tenni, mert ő húzott ki a szarból anno és mert lelkitársa leltem benne. Senki másba nem tudnék szeretni, és úgy érzem ez már így is marad. Szintén rengeteg kapcsolaton estem át, egy darabig csak a kalandoknak éltem, de a helyzetem akkor sem javult.
2015. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Én abban hiszek, hogy igen. Egy igazi, nagy ő van az életben, és a többi csak amolyan fellángolás. Tizenévesen én is hittem azt, hogy szerelmes vagyok, szakítottunk, aztán pár évre rá rájöttem hogy az amit akkor éreztem, közel sem volt az igazi szerelemhez.


Elvégre, az igazi szerelemmel örök életedben együtt leszel, nincs olyan, hogy elhagy egy másikért, nincs szakítás, elválás, sem semmi ilyen. Egymásnak vagytok teremtve, remekül működik a kapcsolat, és az együttlét is. Pont azért az igazi (szerintem) mert ilyen embert nagyon nehéz találni, akivel ennyire egy hullámhosszon vagy. Pont ezért hiszek abban is, hogy csak egy van.


Ettől még te hihetsz abban, hogy több nagy ő is van a világon:) Bár szerintem kár egy bizonyos érzést kergetni, mert ugyanazt sosem fogod érezni 2 vagy több különböző ember iránt.

2015. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fuk de cámel válasza:
59%
A szerelem érzése bármikor kialakulhat és egy múlandó dolog, agyban zajló kémiai folyamatok összessége. Nem tudom miről beszéltek. Adj esélyt a következő lánynak/lányoknak.
2015. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

#3 ez már-már ezotéria kategória...

#4nek van igaza

2015. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokaknak egy sem.
2015. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A prostituáltaknak óránkét néha több is! :-)
2015. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem az aki mindenben megfelel az csak egy van

de ha szakitottatok akkor nem biztos h ö volt az

egyébként ezt a dolgot vélem felfedezni egy kicsi kiparodizálva a don huan demarco cimu filmben

nagyon jo, rámutat arra h milyenek is az emberek

2015. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! bár velem most nemrég szakítottak, 2. kapcsolatom volt ,,sajnos" és én nem éreztem így még lány iránt. Sok kisebb, nagyobb szerelem van, mire az ember megtalálja élete párját! olvastam, hogy a férfiak 7 !!! kapcsolaton lesznek túl, mire megállapodnak. Én még csak a 2. nál járok.. :)
2015. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

még ha tényleg csak egy igazi lehet, azt honnan tudod, hogy az az egy már eljött és túl vagy rajta, nem jöhet ezután egy minden eddig általad ismertnél jobb?


és miért gondolod, hogy ha esetleg az volt is az igazi, attól még egy majdnem olyan jóval, vagy egy nem annyira, de jóval nem lehet sokkal jobb az életed, mint nélküle?


miért azon agyaltok, hogy miért nem lesz soha jobb már, ahelyett, hogy azt keresnétek, hogy mitől lesz jobb az életetek?

2015. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!