Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan h valaki kínosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan h valaki kínosság konfrontacio kerulgetes miatt nem szakít?

Figyelt kérdés

1 munkahelyen dolgozunk, felmerult bennem h amiatt nem szakít velem mert elakarja kerülni a kínos pillanatokat kerülgetest vitákat.

Abból gondolom ezt mert ahogy megy az idő érzem h nem hajlandó a kapcsolatért tenni, mindig nemet mond nekem nem próbál meg kicsit alkalmazkodni hozzám is. Ha nem úgy van valami ahogy ő elgondolja akkorr én vagyok a hibás. Én próbálom építeni a. Kettőnk dolgát. De ő nem. Már nem olyan mi t az elején. Létezik h ezek miatt nem szakít amit fentebb leírtam?

Én kérdezem tőle h miben valtozzak de nem tud felhozni semmit, ami én kérek apróságot meg nem teljesíti. Én csak annyit kértem tőle mutassa ki jobban h szeret mert nem érzem, ha van valami beszéljük meg mert az is bosszant h nem mind semmit csak érezteti velem h pikkel rám, erzeseirol se beszél soha pedig kéne mert lehet érezni h már nem szeret ugy

Mielőtt írnátok a szexet nem nem amiatt, így isritkan szexelunk, és nem miattam, én vagyok a nő



ápr. 13. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kapcsolatfüggő, megvárja míg akad más nő és majd miatta fog téged kirakni.
ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, van.

Aztán szerencsém volt, ő is szakítani akart, végül ő tette meg, így sosem derült ki, hogy én is akartam.

ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni is fájdalmas volt, mintha két idegen ember lennétek. Közöny, amit éreztek egymás iránt.
ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet megmondani hogy a konfrontáció miatt nem akar e szakítani. Sok mindentől függhet.

- Vannak akik együtt élnek és sokan azért nem szakítanak mert egyedül nem tudnának albérletet fizetni. Szülőkhöz meg végképp nem akarnak visszaköltözni. Két fizetésből könnyebb megélni. Ők pénzügyi, lakhatási könnyebbség miatt maradnak, persze ezt sosem vallanák be.

- Vannak kapcsolatfüggők/tárfüggők akik rettegnek attól hogy egyedül éljenek. Ők ezért bármit elviselnek évekig, csak ne legyenek egyedül.

- Vannak akik végtelenül lusták, belekényelmesedtek az életbe. Lényeg hogy ne változzon semmi körülöttük, maradjon minden a megszokott, nekik minden mindegy. Ők nem tesznek semmit a kapcsolatért, nem is akarják meglátni hogy mit kellene tenni. Mert lusták, kényelmesek, esetleg a másik fél kényezteti el a végletekig őket. Észre sem veszik ha baj van a kapcsolattal, mert ők elvannak a saját kis buborékukban. Miért is szakítana ha mindent "alátesznek", neki minden megfelel úgy ahogy van? Lényeg hogy neki ne kelljen megmozdulnia.

Az is lehetséges hogy nem akar konfrontálódni, de az emberek nagyobb százaléka valamilyen "előnyszerzés" miatt nem szakít ha már olyan rossz a kapcsolat. Valamit nyer vele ha marad (szex, anyagi könnyebbség, lakhatás, munkahely, autó használat stb).

ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő szerintem is.
ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem akkor vált ilyen közönyössé, nem törődömmé, amikor csalt. Nincs ott veled fejben, ezt jól érzed. A helyedben nem emészteném magamat. Ne próbálj meg egyedül dolgozni a kapcsolatotokon, annak úgyis csak sírás lesz a vége.


Ismerek olyan pasit, aki 3 évig nem mert szakítani. Már mindenki mondta körülötte, hogy a folyamatos nyilvános félrelépés és panaszkodás nem megoldás. Szegény csaj semmit nem vett észre.

ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Exem pont ilyen volt. Gyanakodtam a kolléganőjére, hogy kavar vele. Tagadta, majd lebukott. Nyilván repült mint a pinty. Szegény csajjal utána összejöttek. De folyamat írogatott nekem, hívogatott, le sem sz@rta a kolléganőjét. Az meg folyamatosan tette ki a depressziós meg egyéb szerelmi fájdalmas posztokat. Én persze nem tudtam sírjak vagy nevessek. Aztán meghalt az apukám. Nagyon ki voltam az elején. Úgy alakult, hogy lefeküdtünk. A csajnak valamit bekamuzott hol volt. Aztan látta a telefonjában hogy hívott egy ismeretlen számot. Csörög a telefon majd számon kér ki vagyok. Én meg bemutatkoztam. Aztán elvileg bevallotta a csajnak mi volt, de azóta is ez nyomor megy köztük. Mivel exem még mindig dolgozik, nem mer vele szakítani. Pedig már nem velem csalja, hanem az egyik team leaderrel. 😅
ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

#7, annyira ismerős😭 Fêrjem csalt, először flört. Azonnal rájöttem. Sajnálja, stb. Éreztem, hogy nem hagyta abba, nem sokkal később nyilvánvaló volt, azt is tudtam mikor feküdnek le először. Otthagytam, babával együtt leléptünk. Kapcsolatot tartani kell....

Nem egyszer próbált felszedni, 2X én is lefeküdtem vele, tudom hülye voltam. De tulajdonképpen csalta a barátnőjét a (majdnem)exfeleségével. Többször felajánlotta, hogy legyünk szeretők... Hát mondom te hülye vagy 🤣 Sírt, hogy a szerető nem hagyja ott a családját és hogy flörtölget másokkal is....nemrég kiderült, hogy ott is válnak, most dúl a szerelem. Nyilván kívánok nekik bologságot, időnként tippelgetek, melyikük fog először félremenni.

ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik inkább kiprovokálják a szakitást hogy elmondhassák azt hogy de te akartal szakitani. Nem akarják felvállalni. Kivárják inkább hogy a másik mikor lép már le.
ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki te, ha ennyire szarik rád. Nem tudom mi a francért kell mindig a másikra várni, hogy ő lépjen. Te sem vagy különb tőle, ha szar vele és azt várod, hogy szakítson ő.
ápr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!