Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet, normàlis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet, normàlis, hogy csinàlja?

Figyelt kérdés
Talàlkoztam egy 62 éves orvossal, nagyon érdekes. Nem amiatt, hogy orvos, hanem mert belenéztem a szemébe, és azóta nagyon megfogott. Nagyon zavarba jöttem, és elnevettem magam. Mitől lehet ennyire karizmatikus valaki? Hiszen én csak 30vagyok. Viszont a koràhoz képest nagyon szexi férfi, és làtszik a szemében a huncutsàg. Mi a véleményetek? Gondolom tetszett neki, hogy egy fiatal lànyt ennyire zavarba hozott, de biztos, nem én vagyok az első ilyen "szerencsétlen nő" :D
ápr. 13. 17:42
 1/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%

Ez természetes. Nekem is van olyan kisugárzásom, hogy vonzódnak rám, fiatalabbak is.

Hacsak nem nagyon negatív, rosszindulatú személyiség.

ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy negatív vagy agresszív lenne. Inkàbb emberséges. Viszont làtszik a szemében a huncutsàg :D
ápr. 13. 18:59
 3/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
19%
Nem úgy értettem, én találkoztam olyan nővel is, akiből sugárzott a rosszindulat, amit persze csak szokás így mondani, fizikai sugárzásban én sem hiszek természetesen.
ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj : D De én nem pont erre gondoltam :p
ápr. 13. 19:08
 5/8 anonim válasza:

Kikezdett veled?

Nem, nem normális. Hiszen orvos-beteg kapcsolat van köztetek.


Egyébként hogy jön ez az ezotériához? Nekem is tetszik egy-két nálam idősebb férfi is. Na, bumm.

ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Most igazabol mi a kerdes? mert kvara nem ertem mar ne is haragudj. dupla idos mint te, gondolom nem az a besavanyodott orvos mint 99%ban szoktak lenni ennyi idosen, hanem gondolom az aki erti is a beteget es a gondjat nem csak a diagniozist tarja fel majd b*sz ra egy gyogyszert. Vagy az utobbi amire gondololok de azt nem irom le mert nem akarlak vele megserteni de ezen neked kell elgondolkodni hogy mi is az az erzes amit beloled kivaltott. Ezt neked kell tudni, mas idegen ember nem tudja megmagyarazni. :) 24F csak azert irtam ide nehogy valami bolcs oreg foszernak gondoljanak mert se bocs se oreg nem vagyok😂
ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
40%
o is egy felsobrendu leny azert nem birod sokaig a tekintetet
ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30 éves lány? Az igen…
ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!